“ЛНЗ”: Козаченко – Парфьонов, Калініч, Листопад, Коломієць – Лобов, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Барбанов – Литовчак

Василь Гречаний

“Авангард”: Гура – Кіт, Сидоренко, Олійник, Куць, Корольов, Горкун, Горбинко, Біляк, Силка, Гамалій

Олександр Каплун

1′ Матч розпочався

3′ Гол! 0:1! Ткаченко забиває з кутового лівою ногою в дальній кут. Хороший початок для ЛНЗ

5′ Калініч б’є штрафний здалеку прямо в руки Гурі

8′ Уже помітно, що Авангард навряд претендуватиме на успіх у матчі

10′ Цікаво, що фанатів ЛНЗ рівно стільки ж, як і глядачів із Монастирища

11′ Грицай б’є занадто вище воріт

13′ Жовта картка Біляку. Лівий захисник косою зніс Барбанова, який прибрав м’яч під себе

15′ Гол! 0:2! Барбанов віддає борг усьому Авангарду. Калініч виконав штрафний, а Сергій зіграв на підборі

19′ Гості продовжують спокійно конструювати власні атаки, наближаючись до третього голу. Авангарду важко вийти з-під пресингу

20′ Лобов філігранно ставить під удар Листопаду, а той б’є з відскоком – кутовий

21′ Гол! 0:3! Лобов закручує сухий лист із кутового!

22′ Гамалій несильним ударом перевіряє Козаченка

26′ Господарі непристойно провалюються в обороні. Дєдову дали забагато простору, але він далеко відпустив м’яч

29′ Литовчак вийшов сам на сам, але не зміг як слід приборкати м’яч

30′ Авангард провів атаку, заробив кутовий, однак не більше

34′ УХ! Авангард марнує супермомент! Олійник опинився наодинці з Козаченком, але досвідчений воротар виграв дуель

36′ Гол! 0:4! Калініч забиває головою. Воротар Монастирища сьогодні зовсім не виручає. Встиг упіймати м’яч і випустити з рук

38′ Заміна. Волощук замість Біляка (Авангард). Лівий захисник зазнав ушкодження, коли збивав Барбанова і не може продовжити гру

40′ УХ! Литовчак дивом не заносить гол у сітку. Лобов віддає діагональ через усе поле на Дєдова, той другим дотиком стріляє Мар’яну, якому залишалося лише чітко підставити ногу

42′ ЛНЗ дуже активно напрацьовує Дєдова, атаки регулярно йдуть лівим флангом

44′ Грицай б’є з-за меж штрафного майданчика в декількох метрах від стійки

Перший тайм завершено. Рахунок 0:4 на користь ЛНЗ

46′ Заміна. Колодяжний замість Дєдова, Гуд замість Ткаченка, Дейнеко замість Козаченка (ЛНЗ)

46′ Другий тайм розпочався

48′ Лобов уже встигає пробити – трохи вище

51′ Олександр за хвилину встигає перевірити між ніг Горкуна і Гамалія

56′ ЛНЗ успішно тримає м’яч, а суперник чекає на обрізки

57′ Одна з атак лебединців нарешті завершується ударом – Литовчак викотив від лицьової лінії Лобову – вище воріт

59′ Авангард на останньому рубежі блокує удари гостей

63′ Барбанов грає на підборі, проте цього разу без голу

64′ Лобов б’є у зовнішній бік сітки з пасу Барабнова. Можна було подавати, біля воріт чекало три голови.

Заміна. Алєксандров замість Листопада (ЛНЗ)

66′ Гол! 1:4! Авангард перейшов на чужу половину поля, ніхто з центрхавів ЛНЗ не повірив у потенціал Гамалія, а той, зручно підробивши м’яч, пробив точно в ближню дев’ятку

68′ Заміна. Стєпанов замість Литовчака, Охременко замість Грицая (ЛНЗ)

69′ Айайай. Стєпанов затягнув із ударом і отримав на горіхи від партнерів

Заміна. Івко замість Корольова

76′ ЛНЗ проводить класні комбінації, але захисники постійно відводять небезпеку в останній момент

78′ Заміна. Кобець замість Куця (Авангард)

79′ Колодяжний б’є з відскоком і зароблє кутовий. Другий поверх виграє Коломієць, але стійка стає на заваді

82′ Заміна. Карнаух замість Лобова (ЛНЗ)

86′ Гол! 1:5! Охременко забиває з ідеальної подачі Карнауха. Ніхто з захисників не пішов за Сергієм, тож він легко прийняв пас і вирахував ідеальну траекторію подачі на голову своєму другу

89′ Охременко знехтував можливістю зробити дубль. Опинився перед воротарем і пробив у нього

90+’ Гуд отримує жовту за неспортивну поведінку. Господарі виконували штрафний, а Євген ліг за стінку