“ЛНЗ-Лебедин” Лебедин – “Академія-Черкаський Дніпро” Білозір’я

“ЛНЗ”: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Коломієць, Калініч – Лобов, Гуд, Грицай, Дєдов, Барбанов – Литовчак

Академія-ЧД”: Марченко – Нікітенко, Бойко, Липовий, Чорний, Нікішов, Недождій, Передерій, Шаповал,

Перед матчем ФФЧО вручила дитячо-юнацькій команді ЛНЗ м’ячі.

Андрій Полтавець вручив Грицаю планшет і ще декілька приємних подарунків за найкраший гол у травні за результатами опитування на нашому сайті

1′ Матч розпочався

Грицай б’є головою

5′ ГОЛ! 1:0! Грицай забиває! Дєдов прорвався по центру з м’ячем на вискокій швидкості й віддав відмінній пас Віталію, який без проблем переграє Марченка.

6′ Чорний перевіряє дільнім ударом Козаченка – легко для голкіпера

10′ Хороший початок. Команди низом шукають розвитку атак

11′ Чорний і Нікішов пробивають – не влучають у площину

13′ Дніпряни дуже класно тікають у контратаку і забивають, але з офсайду

16′ ГОЛ! 2:0! Литовчак забиває! Видер м’яч у боротьбі з захисниками і реалізував вихід сам на сам

21′ Дніпро наблизився до воріт ЛНЗ. Кутовий

26′ ЛНЗ більше володіє м’ячем, але суперник грає вибухово – може організувати стрімку атаку в будь-який момент

36′ Після паузи, ЛНЗ активізуваввся і провів дві атаки, одна з яких стала результативною.

ГОЛ! 3:0! Грицай забиває! Віталій став учасником двох одноманітних епізод, опинившись на куті воротарського майданчика. Спочатку пробив вище, а за 30 секунд забив

41′ Литовчак перемудрив і змарнував ідеальну позицію для четвертого голу

43′ Бойко виходить на ударну позицію – перспективно, але б’є слабко по центру

44′ Калініч дістався ударної позиції – теж по центру

45′ Перед перервою команди активізувалися. Знову Литовчак перед воротами, однак цього разу заробляє кутовий

Перерва

46′ Другий тайм розпочався.

Заміна. Колодяжний замість Барбанова (ЛНЗ)

49′ Литовчаааак… Перекидує Марченка і влучає в поперечину

50′ ГОЛ! 4:0! ЛИТОВЧАААААК! Нарешті забиває центрфорвард ЛНЗ. Грицай від лицьової лінії віддав Мар’яну на порожні ворота, звідки схибити було неможливо

55′ Зникли амбіції у підопічних Кирилюка. ЛНЗ дуже чітко прооперував суперника чотирма голами і зараз продовжує домінувати

57′ УХ! Перша реальна нагода забити у Дніпра. Липовий опинився один на один із Козаченком, однак голкіпер ЛНЗ не дає себе обіграти

64′ ГОЛ! 5:0! Литовчак оформлює хет-трик. Знову вихід сам на сам і удар під дальню стійку

65′ Заміна. Карнаух замість Грицая (ЛНЗ)

66′ Стєпанов замість Литовчака (ЛНЗ)

68′ Заміна. Шіман замість Нікішова (ЧД)

72′ Знову Козаченку доводиться вступати в гру. Липовий завдає удару з гострого кута і заробляє кутовий

73′ Заміна. Алєксандров замість Коломійця (ЛНЗ)

80′ Заміна. Жох замість Шаповала (ЧД)

81′ Заміна. Охременко замість Гуда (ЛНЗ)

83′ УХ! Шіман залишив позаду себе пів команди господарів, віддав філігранний пас Липовому, але той пробив значно вище

86′ Стєпанов не порозумівся з Охременком і скасував шостий гол

… а тепер влучив головою в стійку

88′ ГОЛ! 6:0! Стєпааааноооов!!! Таки забиває нападник сьогодні. Попередні моменти стали просто етапом звикання до нових бутс

90′ Матч завершено. ЛНЗ перемагає з рахунком 6:0