“Вікторія” – “ЛНЗ-Лебедин”: текстовий онлайн

“Вікторія” – “ЛНЗ-Лебедин”

Команди вийшли на розминку під дощем. У складі ЛНЗ є гравець на перегляді – це Іван Кривошеєнко, крайній хав.

“ЛНЗ”: Дейнеко – Коломієць, Листопад, Калініч, Парфьонов – Гуд, Ткаченко, Грицай, Кривошеєнко, Дєдов – Охременко

1′ Матч розпочався

3′ ЛНЗ мало не забиває. Дєдов скинув Грицаю, але воротар витягнув м’яч із дальнього кута

4′ Вікторія атакує у відповідь — удар повз стійку низом

5′ Ще раз небезпечно біля воріт ЛНЗ. Вікторія грає першим номером

11′ Дуже потужно проводить матч лівий хав Вікторіі 16 номер. Постійно обігрує один в один і загострює

12′ Коломієць рятує від голу в підкаті

17′ ГОЛ! 1:0! Вікторія забиває пенальті. Дейнеко вгадав напрямок удару, але м’яч слизнув по руці і опинився в сітці

23′ Господарі в усіх компонентах на крок попереду. ЛНЗ поки що без м’яча і моментів

25′ Ткаченко спробував пробити здалеку – дууууже неточно

27′ Гуд б’є злівої вже ближче

29′ ГОЛ! 1:1!!! Охременко забиває! Кривошеєнко спрацював із м’ячем, віддав Артему, той розвернувся і поцілив у ближній кут з відскоком

33′ ГОЛ! 2:1! Вікторія виходить уперед. На правому фланзі акати відкрився 10 номер, який отримав передачу і пробив у дальній кут

45′ Перший тайм завершено. Вікторія поки що відчутно сильніша.

46′ Заміна. Барбанов замість Дєдова, Карнаух замість Ткаченка, Стєпанов замість Грицая, Маценко замість Дейнеки

46′ Охременко з півметра мало не загіс кулю у ворота суперника

52′ ЛНЗ вже не дає Вікторії так легко працювати з м’ячем, як у першому таймі, але вона все одно проривається до воріт Черкащан. Елегантна підсічка нападника завершилася нічим

59′ ЛНЗ вимушений виходити від власних воріт шляхом довгої передачі. Одну з таких виконує Маценко, попередньо прибравши на замасі нападника

62′ Листопад виконує штрафний удар повз стіку

68′ ГОЛ! 3:1! 14 номер Вікторії замикає головою подачу партнера

69′ ОЙОЙОЙ! Кривошеєнко отримує тонку передачу в дотик у штрафний майданчик від Гуда, прибирає м’яч під праву ногу, обігруючи захисника, і підсікає в дальній кут. Стійка!

76′ Суперники почергово атакують один у одного. Малюнок гри трохи змінився – Вікторія робить багато замін, чим розбалансовує свою перевагу

77′ Маценко виграє вихід віч-на-віч з 9 номером господарів

81′ ГОЛ! 3:2! Листопад не забиває пенальті, але реабілітовується на добиванні

83′ Охременко міг зрівняти рахунок, але його удар щічкою зльоту пройшов над воротами

87′ Вікторія провела дві небезпечні атаки з ударом по воротах

90′ Арбітр додає три хвилини