“ЛНЗ-Лебедин” з характером перемагає “Регіони” в чемпіонаті району

Учора в Ярошівці відбувся матч чергового туру чемпіонату Шполянського району.

Голи:
? (25, пен.), ? (75) – Андрійченко (5), Ткаченко (15), Запісецький (85)

ЛНЗ“: Маценко – Мойсєєв, Запісецький, Денисенко, Андрійченко О., Кравченко, Щукін, Андрійченко А., Ткаченко, Галата, Полтавець
На заміну виходили: Глиняний, Головенко, Боршош, Гнедько

Уже на п’ятій хвилині Артем Андрійченко ударом здалеку поцілив у нижній кут воріт “Регіонів”, а ще за 10 хвилин Ткаченко накрутив захисників у штрафному майданчику і зміцнив перевагу “ЛНЗ” – 0:2.

Однак незабаром суперник почав зрівнювати рахунок. Спершу господарі реалізувавли сумнівний пенальті, а наступний м’яч забили вже ближче до кінця зустрічі, втікши в контратаку – 2:2.

“ЛНЗ” проявив характер у вирішальний відрізок часу, створив три моменти, проте відзначився пізніше. На 85 хвилині Запісецький вскрив ворота “Регіонів” головою на добиванні – 2:3. У підсумку, не зважаючи на додані арбітром п’ять хвилин (реально переграли 10), Лебедин утримав перемогу.

Наступний матч “ЛНЗ-Лебедин” проведе 9 серпня вдома проти “Юніту”.

[jsStandings id =”1240″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;diff_chk;point_chk;curform_chk”]