“ЛНЗ” – “Джуніорс”: текстовий онлайн кубку України

Аматорський кубок України, попередній етап

“ЛНЗ”: Козаченко – Листопад, Калініч, Алєксандров, Коломієць – Лобов, Гуд, Ткаченко, Дєдов, Барбанов – Литовчак

“Джуніорс”: Стриж – Самар, Курята, Верхов, Куба, Маринчук, Скороход, Ординський, Кривошеєнко, Левенець, Байдачний

Головний тренер: Вадим Гордієнко

Трибуни оплесками зустрічають свою команду при виході з роздягальня

1′ Матч розпочався

5′ ГОЛ! 0:1! Гості забивають. Ткаченко обрізався в центрі, м’яч забрав Маринчук, вийшов на ударну позицію і сильно пробив від поперечини

9′ ГОЛ!!! 1:1!!! Листопад зрівнює рахунок головою з кутового!!!

Відзначимо, що весь цей час гості більше володіли м’ячем

11′ Здорово! ЛНЗ перехопив ініціативу і почувається дуже впевнено!

17′ ГОЛ!! 2:1!!! Литовчак виводить ЛНЗ уперед!!!

22′ Байдачний потурбував Козаченка, а в контратаці Барбанов мало не забив у ближній кут

24′ Ще один несильний удар в руки Козаченку. Помітно, як темп гри починає спадати, стартовий запал перетікає в осмислений підхід до роботи.

25′ Козаченко рятує! Нападник впритул пробивав, бо захисники не встигли накрити удар

26′ ЛНЗ тікає в контратаку, Ткаченка збивають. Гуд технічно перекидає стінку, але занадто слабко

31′ Ткаченко знаходить Литовчака, який за мінімум рухів пробиває низом у ворота – голкіпер сейвить м’яч

35′ Листопад заряджає штрафний вище воріт

38′ Гості нервують, багато фолять

39′ ОХОХОХ!!! Дєдов і Коломієць – красені! Врятували від дуже небезпечної атаки киян. Коломієць просто герой. З кутового Джуніорс завдав легкого удару над воротами

45+2′ Литовчак і Листопад розстрілюють ворота киян у доданий час – нефартить!

Перерва. 2:1

46′ Заміна. Бамба замість Левенця (Джуніорс)

46′ Другий тайм розпочався

51′ Заміна. Стєпанов замість Барбанова (ЛНЗ)

54′ Довго готують стандарт гості, але виконують його в стінку

57′ Гра проходить більше під диктовку ЛНЗ, але ж рахунок залишається дуже хиткий

58′ Дєдов стріляє на Литовчака, а той з незручної позиції б’є в підкаті повз ближню стійку

Заміна. Грицай замість Гуда (ЛНЗ)

59′ Листопад отримує жовту. Арбітр уже багато гірчичників виписав сьогодні

64′ Ткаченко зрізає суперника і також отримує жовту

68′ Дуже небезпечно біля воріт ЛНЗ. Дали пробити Байдаченку, добре, що влучив у Козаченка

72′ Литовчак сьогодні просто машина. Дуже багато хлопець відпрацьовує в пошуках м’яча і боротьбі за нього

74′ Шпитьки небезпечно подають кутовий. Спрацювало випередження на ближній стійці – удар у зовнішній бік сітки

78′ Заміна. Костяний замість Байдачного (ДЖ)

80′ Серйозна заруба в ці хвилини на ЛНЗ-Арені. Гості увімкнули максимальні швидкості, тому останні 5 хвилин підопічні Гречаного вимушені оборонятися

Спортивна злість перетворюється на грубість

90′ Основний час вичерпано. Кожні 30 секунд суддя зупиняє гру через фоли

90+’ Козаченка перевіряють ударом по центру

90+3′ Абрібтр додає 3 хвилини. Заміна. Карнаух замість Ткаченка

Матч завершено. ЛНЗ з характером перемагає у першому матчі попереднього етапу аматорського кубку України