9 березня, Білозір’я, 16:00
ЛНЗ-Лебедин (Лебедин) – Олімпік (Кропивницький)

ЛНЗ: Дейнеко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк (гнп), Калініч – Ткаченко, Грицай, Боровик (гнп), Дєдов, Султанов (гнп) – Литовчак

1′ Матч розпочався

4′ ГОЛ! 0:1! Олімпік реалізовує вихід сам на сам

13′ ГОЛ! 1:1! Грицая ніхто не зустрів, тож він вистрілив з-за меж карної зони, збивши з пантелику воротаря

21′ Замінв. Дєдов залишив поле – відчув біль у нозі. Замість нього вийшов Барбанов

33′ Головний тренер Олімпіка Кевлич забрав команду з поля за те, що арбітр вилучив гравця гостей, утім ще не зрозуміло чи продовжиться гра

35′ Після 10-хвилинної паузи гра продовжилася

45′ Перший тайм завершено. 1:1 Окрім забитих голів, у першій половині майже половину часу зайняла боротьба і суперчки між футболістами. У футболістів ЛНЗ було багато претензій до жорсткої гри з боку темношкірих гравців Олімпіка, у його тренера багато претензій до арбітра і так по колу.

46′ Другий тайм розпочався

У ЛНЗ вийшли на заміну Маценко, Алєксандров, Тубольцев, Коломієць, Карнаух, Гуд, Охременко і Вакуленко

64′ Алєксандров б’є в поперечину головою з кутового

73′ ГОЛ! 2:1! Охременко добиває в порожні ворота після штрафного Калініча

90′ Матч завершено. ЛНЗ переміг 2:1 і зіграє у фіналі з Альтаїром 11 березня о 14:00