Серія пенальті визначила переможця у фіналі Кубку ОТГ Білозір’я між ЛНЗ і Альтаїром
11.03.2018 р.

Драбівський Альтаїр у серії післяматчевих пенальті переміг ЛНЗ у фіналі Кубку ОТГ Білозір’я і Черкаського Дніпра. В основний час поєдинок завершився з рахунком 1:1, а в серії 11-метрових точнішими стали драбівчани.

Відтак, Альтаїр став переможцем, ЛНЗ посів другу сходинку, а замкнув трійку Базис, який також у серії пенальті переміг УТК.

Кубок ОТГ Білозір’я і Черкаського Дніпра
Фінал
ЛНЗ-Лебедин – Альтаїр 1:1 (3:4 пен.)
Голи: Ткаченко (24) – Колос (52)

ЛНЗ (старт): Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Боровик, Ткаченко, Грицай, Вакуленко, Султанов – Литовчак

Головний тренер: Василь Гречаний

Матч видався справді хороший. Нарешті обидві команди отримали такого суперника, на тлі якого можна побачити реальну картину своєї гри. Відчуття протистояння високого рівня було і у глядачів – сьогодні їх було чимало в Білозір’ї, трибуни стадіону нарешті заповнилися людьми.

Перше, що вони побачили – змарнований момент Стєпанова на 9 хвилині. Петя недбало підлаштувався під простріл з правого флангу, тож м’яч пішов вище поперечини. Лебедин одразу ж відповів ударом Литовчака в ближній кут, але голкіпер перевів його на кутовий. Невдовзі Литовчак зустрівся з воротарем у полі. Стик у боротьбі за м’яч призвів до виходу Магльованого в рамку Альтаїра.

ЛНЗ 90% своїх атак проводив через лівий фланг, де діяв Султанов Павло. Його активність змусила багато працювати Гопку, який раз у раз програвав індивідуальні сутички з мобільним вінгером. Однак гол прийшов з протилежного краю поля. Ткаченко дав поперечну передачу на Вакуленка, той першим дотиком прокинув повз захисника і викотив В’ячеславу на лінію штрафного майданчика – удар – 1:0.

Уже в доданий арбітром час ЛНЗ ще декілька разів пробив по воротах Магльованого, але команди пішли на перерву з одиницею та нулем на табло.

Гречаний у паузі між таймами здійснив усього три заміни, очевидно побоюючись кардинально перекроїти склад, і в чомусь мав рацію. Альтаїр відігрався на 52 хвилині. Колосу дали можливість підробити м’яч під ліву ногу і пробити низом так, що Козаченко не встиг зреагувати – 1:1.

90 хвилин матчу переможця так і не визначили. А в серії пенальті суперники пробили по 7 ударів. На фініші схибив Барбанов, а драбівчани цим скористалися і виграли 3:4.

Наступними вихідними стартує турнір імені Першина. Остаточний календар на нашому сайті буде завтра.