ЛНЗ-2 зіграв унічию з Олімпом на Кубку Першина

Дублери ЛНЗ-Лебедина взяли одне очко у протистоянні з кам’янським Олімпом на турнірі пам’яті В’ячеслава Першина.

Кубок Першина
3 тур
1 квітня, Білозір‘я, 14:00

ЛНЗ-2 – Олімп 1:1
Голи: Гіндик (62) – Доненко (88, пен.)

ЛНЗ (старт): Дейнеко – Глиняний, Мойсєєв, Покась, Кучер – Маняк, Ткаченко, Ветушко, Подгорський, Гнедько – Галата

На заміну виходили: Запісецький, Гіндик, Головенко, Патлань, Білецький, Гончаренко, Чепіга, Коломацький, Боярчук

Головний тренер: Віталій Грицай

ЛНЗ-2 провів свій другий матч. У першому вдалося здолати Академію-Черкаський Дніпро, а сьогодні трохи не вистачило часу, щоб утримати перемогу над Олімпом.

Гра видался обеженою на моменти. У першій половині лише дальній удар Ветушка під поперечину вартий уваги в ЛНЗ. А суперник міг наприкінці тайму забити, але в нападі забарилися з пасом, а удар не вийшов чітким. Решту ігрового часу команди присвятили грі без воріт.

Після перерви Грицай випустив на поле швидкого Гіндика. Лебединці забили. Ткаченко розрулив ситуацію в центрі поля, віддав на Ветушка, а йому завадив голкіпер, однак на добиванні опинився саме Гіндик – 1:0.

Олімп відповів двома випадами Підвисіцького, утім жоден із виходів сам на сам не став успішним. Натомість пощастило за декілька хвилин до фінального свистка. Незрозумілий вільний удар у штрафному майданчику ЛНЗ згодом перетворився на пенальті. Маценко вгадав напрямок польоту м’яча, але трохи не дістав. Доненко встановив остаточний рахунок з одинадцятиметрового – 1:1.

[jsStandings id =”3323″ columns =”played_chk;win_chk;lost_chk;draw_chk;diff_chk;point_chk”]