11 квітня, Вінниця, стадіон СК “Нива”, 14:00

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Кондратюк, Листопад, Калініч – Коломієць, Боровик, Ткаченко, Султанов, Вакуленко – Литовчак

Факел: Карабін – Бондаренко, Дворовенко, Голуб, Новаківський – Чернега, Валько, Малка, Коломієць, Красносельський, Драган

Головний тренер: Петро Анісім

1′ Матч розпочався

3′ Вакуленко пробує пробити здалеку – трохи неточно. Команди борються за верховий м’яч у центрі поля

8′ ЛНЗ дуже агресивно вступає у відбір, помітно наскільки серйозно налаштована команда

10′ Лебединці набрали вже три офсайди

11′ Момент у Литовчака! Султанов обіграв закопаного захисника, прострілив, м’яч відскочив до Мар’яна і він ударив біля стійки

14′ Ткаченка жорстко збивають у підкаті

16′ Факел далеко кидає аут у штрафну ЛНЗ – безрезультатно

19′ Уже п’ять офсайдів у ЛНЗ

24′ Факел провів флангову атаку – кутовий

25′ Момент у Факела! Футболіст ударив через себе і влучив у стійку

31′ Сумбурний матч. Не вистачає Лебедину Грицая в атаці

34′ Султанов заправляє під дальню стійку, але не вистачає трохи точності. Атаку розпочав Листопад довгою діагоналлю на Пашу

36′ Факел несильно б’є здалеку

Небезпечно біля воріт господарів. Султанов прострілив вздовж воріт і Боровик з Литовчаком трохи не добігли

37′ Факел виривається на ударну позицію, нападник, опинившись перед Козаченком б’є повз

41′ Литовчак забиває, але з офсайду

45′ Арбітр додає 1 хвилину

45+1′ ГОЛ!!! 0:1! Коломієць забиває у роздягальню Факелу зі стандарту головою – чиркнув у дальній кут

Перерва. ЛНЗ попереду 0:1

46′ Другий тайм розпочався

48′ Кондратюк отримує жовту за небезпечну гру в ногу суперника

49′ Хочеться сказати, що ЛНЗ провів першу половину в непритаманній для себе манері. Команда мало грала через короткий пас, використовуючи в основному довгі передачі на Литовчака і вінгерів

52′ Султанова прийняли на стегно в штрафному майданчику, але арбітр не побачив порушення

58′ Литовчаку дали хороший пас на хід, захисник залишився позаду, але Мар’ян далеко відпустив м’яч

59′ Султанов! Вакуленко протягнув атаку, віддав Паші, а той обвідним ударом цілить у дальній, але не влучає

61′ Заміна. Гуд замість Ткаченка

65′ ЛНЗ пробує загострювати, але постійно опиняється “поза грою”

67′ Здається, що головна зброя Факела – аути, які долітають до центру карної зони

70′ Вакуленко отримує жовту за фол-помсту 14 номеру Факела

72′ Вилучення. Кондратюк залишає поле за фол, яким зірвав атаку. Це була друга жовта

74′ Заміна. Тубольцев замість Боровика

Тубольцев отримує жовту

75′ Заміна. Охременко замість Литовчака

82′ Важкий матч для обох команд. Без гостроти, багато боротьби і неточних зависань м’яча

86′ Факел у більшості навалився на ворота ЛНЗ і забив, однак гол не зараховано через офсайд

88′ Господарі на останніх хвилинах позиційно обсіли штрафний майданчик ЛНЗ. Підопічні Гречаного змушені відбиватися

89′ Вакуленко бере на себе і несильно б’є по центру

90′ Арбітр додає 4 хвилини

90+1′ ГОЛ!! 0:2! Султанов забиває в ближній кут!!!