Академія-ЧД не завдала клопоту ЛНЗ в 1/8 фіналу Кубку області

ЛНЗ-Лебедин на виїзді без проблем переміг дублерів Черкаського Дніпра і вийшов до чвертьфіналу Кубку області.

Кубок Черкаської області, 1/8 фіналу
21 квітня, Білозір’я, стадіон Зоря, 15:00

Академія-Черкаський Дніпро” (Білозір’я) – “ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) 0:3
Голи: Вакуленко (16), Султанов (30), Охременко (78)

Білорус Михайло (Черкаси)
Шланчак Володимир (Городище)
Бурлай Максим (Черкаси)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) – Листопад, Кондратюк, Парфьонов (Алєксандров 68), Калініч – Коломієць, Боровик (Гуд 46), Грицай (Тубольцев 60), Вакуленко (Остренко 46), Султанов (Барбанов 80) – Литовчак (Охременко 46)

Академія-ЧД (старт): Марченко – Ткаченко, Короп, Педько, Шурубура, Стрикаль, Кулик, Гарнага, Масоха, Передерій, Хачатрян

Головний тренер: Анатолій Дейнеко

Просто сьогодні далася гра Лебедину. Команда з перших звилин заволоділа ініціативою, при чому тотально, і щохвилини знаходила можливість для удару. Першим пробив Марченка Вакуленко. Антон вдало зіграв на добиванні після пострілу Султанова, який взагалі не мав супротиву з боку свого опонента на фланзі – 0:1.

Другий м’яч за логікою залетів саме від Паші. Він у традиційній для себе манері підробив під праву ногу і заправив у дальній кут – 0:2.

Немало загрози лебединці наносили сьогодні з повітря. Дніпряни зовсім програли другий поверх високим Листопаду, Кондратюку, Литовчаку та іншим. Що не подача до штрафного – удар, удар, удар. Час від час ЛНЗ зловживав коротким пасом і намагався мало не завести м’яча у ворота суперника.

По перерві Гречаний зробив три заміни і змушував команду тримати високий темп. Він постійно давав якісь настанови гравцям, підказував, гнав уперед. Свіжі футболісти підтримували швидкості, однак постраждав атакувальний потенціал. Найбільш реальну нагоду забити мав Гуд – його удар з декількох метрів полетів вище.

На 78 хвилині вийшовший на заміну Охременко потроїв перевагу. Сам пробив, сам добив – 0:3.

Академія здивувала всього раз. Свіжі Нікішов і Орел розкрутили хорошу комбінацію в центрі поля, але лівий хав не якісно замкнув простріл, хоча це був максимально гольовий момент.

У підсумку ЛНЗ переміг 0:3 і крокує далі в Кубку.