28 квітня, Чорнобай, стадіон Колос, 16:00

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Кондратюк, Листопад, Калініч – Боровик, Грицай, Коломієць, Вакуленко, Султанов – Литовчак

Колос: Середа – Гаврилов,Кривенко, Дєєв, Завгородній, Клименко, Сутула, Керей, Золотаренко, Кривенко, Калініченко

Головний тренер: Микола Лахтіонов

1′ Матч розпочався

3′ ЛНЗ активно пішов у пресинг, Чорнобаю доводиться оборонятися

5′ Господарі пригрозили контрвипадом – м’яч пішов на кутовий

6′ ГОЛ!!! 1:0! Колос відкриває рахунок із кутового. Керей забив

10′ ЛНЗ продовжує нагнітати, незважаючи на пропущений гол. Коломієць набігає на подачу Литовчака – вище

12′ Важко дається контроль м’яча гостям, поле важке для такого футболу

15′ Колос заробляє черговий кутовий

21′ Чорнобай грає другим номером, але всі намагання ЛНЗ зав’язати акийсь конструктив біля чужих воріт розбивається об жахливий кочкарь

28′ Боровик подає кутовий на голову Коломійця, однак удар не виходить акцентованим

32′ Чорнобай повністю грає на руйнування гри ЛНЗ

33′ Литовчака сьогодні незвично багато навантажують на другому поверсі. Мар’яну важко против високих захисників, які зазвичай удвох борються з форвардом ЛНЗ

41′ Гості все більше звалюються на гру через довгий пас. Здається, лише так можна наблизитися до воріт Середи

43′ Чорнобаївців усе влаштовує, а от Гречаному доведеться в перерві добре подумати, щоб якось змінити гру

45′ Ого! Колос мало знову не забив! Кривенко Роман втік у контратаку, обіграв Листопада, але пробив паралельно воротам

Перший тайм завершено. 1:0 на користь Колоса

46′ Заміна. Охременко замість Боровика

46′ Другий тайм розпочався

48′ ЛНЗ подає хороший кутовий, але Литовчак не зміг як треба підлаштуватися під м’яч

50′ Вакуленко бере на себе, б’є, але це все дуже неточно

53′ Перший небезпечний момент у виконанні ЛНЗ. Охременко прострілив, Листопад замикає, але несильно, воротар встигає впіймати

56′ Грицай пробиває штрафний під поперечину – воротар переводить на кутовий

58′ Колос тікає в контратаку, удар по воротах в руки Козаченка. Було небезпечно

62′ Попереду в ЛНЗ грає вже Листопад, Охременко і Литовчак

Султанов виводить Мар’яна сам на сам, а той б’є дуже високо

65′ ГОЛ!!! 1:1!!! Грицай заштовхує м’яч у ворота Колоса з добивання. Нарешті

68′ Вакуленка виводять на побачення, але він у боротьбі з Дєєвим втрачає м’яч

73′ Листопад настільки не вдоволений ситуацією на полі, що сам пішов подавати кутовий, при чому досить непогано

75′ Господарі всіма силами тягнуть час

78′ Заміна. Остренко замість Вакуленка

82′ ЛИТОВЧАК! У поперечину!!! Як же зараз не пощастило…

85′ Тиск ЛНЗ не припиняється, однак немає ударів по воротах

87′ Султанов влучає в площину – голкіпер фіксує

90′ Арбітр додає 4 хвилини

90′ ЛНЗ усім складом іде вперед на стандартах – безрезультатно

90′ Заміна. Тубольцев замість Листопада

Матч завершено. 1:1…