ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Гуд, Коломієць, Грицай, Вакуленко, Дєдов – Литовчак

Вікторія: Зарубін – Петрович, Яценко, Сухоруб, Михайлюк, Нелін, Романенко, Кузьмін, Борисенко, Середа, Акімов

Головний тренер: Артем Радіонов

1′ Матч розпочався

Голкіпер суперника одраз опиняється на газоні – невдало приземлився, проблеми з коліном, пауза вже дві хвилини

3′ Заміна. Міняють голкіпера Вікторії. Зінченко замість Зарубіна (В)

7′ Чергове ушкодження у гравця Вікторії. Це заміна!!

9′ Заміна. Шимко замість Романенка (В)

10′ Нарешті команди почали грати. Грицай втік під пас Гуда, простріл на Литовчака, але удар заслабкий

13′ Небезпечний кутовий біля воріт ЛНЗ – вище

14′ УХХ!!! Яке жорстке зіткнення! Дєдов пішов ногою на м’яч, не бачучи суперника і вдарив його сильно в груди і голову

16′ Дєдова видалили!

19′ Та що ж це таке!? Калініч грубо стрибнув у суперника отримав жовту

21′ Збігло вже півтайму, а ще не було футболу

Заміна. Остренко замість Литовчака

Гречаний знімає нападника, щоб підсилити лівий фланг, звідки випав Дєдов

25′ Вікторія зайшла у штрафний ЛНЗ – Листопад зблокував удар Акімова

27′ На ЛНЗ-Арену прилетіли квадрокоптери

28′ Вікторія більше володіє ініціативою. ЛНЗ пок що грає лише за рахунок довгих передач внікуди

30′ Акімов довго готував штрафний, але запустив м’яча набагато вище

33′ Удар по воротах ЛНЗ з лівого флангу – вище, а момент був небезпечний

35′ Грицай дуууууже неточно б’є штрафний

40′ Пенальті у ворота ЛНЗ…

41′ ГОЛ!!! 0:1! Нелін забиває з пенальті. Сфолили в штрафному майданчику проти гостей

45′ Арбітр додає три хвилини

45’+ Акімов добре приклався до удару – Козаченко взяв у нижньому куті

Перший тайм завершено. 0:1 на користь Вікторії, ЛНЗ уменшості.

46′ Другий тайм розпочався

48′ Вікторія очікувано тисне в більшості

50′ Ойойой!!! Що це сталося! Воротар Вікторії зіграв руками за штрафною і його вилучили!!! На лаві немає більше воротарів, тому стає польовий!!!!

52′ Вакуленко влучає в Листопада

56′ ГОЛ!!! 0:2! Акімов забиває шикарний гол зі штрафного в кут Козаченка

60′ Заміна. Охременко замість Грицая

62′ Тепер Остренко на газоні

63′ Акімов неочікувано б’є по воротах зі стандарту, коли всі чекали подачу – Козаченко відбив

Вікторія продовжує володіти ініціативою

66′ Ще удар від Акімова – знову небезпечно

68′ Заміна. Тубольцев замість Гуда

69′ Заміна. Шевченко замість Середи

73′ ЛНЗ заробляє кутовий, але не витискає з цього користі

77′ Момент у Охременка! Погано пробиває по м’ячу з подачі Тубольцева

82′ Заміна. замість Акімова

83′ ЛНЗ притиснув, подав кутовий, Вакуленко добре покрутив захисника, але арбітр поставив від воріт

Заміна. Боровик замість Остренка

86′ ЛНЗ після 80 хвилини перехопив ініціативу

90′ Заміна. Рябцев замість Кузьміна (В)