Златокрай – ЛНЗ-Лебедин: текстовий онлайн

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч – Коломієць, Ткаченко, Вакуленко, Дєдов, Султанов – Литовчак

Златокрай: Манжела, Безгуба, Котелюх, Коркішко, Логвиненко, Дровольський, Бабенко, Мітленко, Хрипченко, Панченко, Горщинський

Головний тренер: Микола Безгуба

Златокрай міняє форму, команди вийшли на поле в однаково темних комплектах

1′ Матч розпочався

2′ Дєдов крутив-крутив Логвіненка, а подача не вдалася

5′ Команди почергово нарощують атаки, поки придивляються одна до одної

8′ Перший укол від ЛНЗ. Команда розіграла кутовий на Ткаченка, який пробив поряд з ближнім кутом

11′ Златокрай пішов в атаку – флангову подачу на дальню стійку довелося замикати ударом паралелно воротам

13′ Дєдов знову подає за лицьову лінію

14′ Ого! Хавбек Златокрая перекинув Калініча “райдугою” в стилі Неймара, наробивши шуму в карній зоні Козаченка

17′ ГОЛ!!! 0:1!!! Ткаченко випустив пулю у ворота Манжели!! Дєдов подав кутовий, м’яч відскочив під ліву ногу Славіку і він без роздуму вліпив від поперечини. Клас!

22′ Златокрай продовжує шукати щастя зі стандартів. Справа не доходить до акцентованого удару, але вже попахує

24′ Стрімка атака ЛНЗ завершується ударом Вакуленка. Антону дістається від партнерів, бо вони були у вигідніших позиціях. Удар пройшов вище

25′ Господарі пробивають здалеку – м’яч низом доходить до Козаченка

27′ Взагалі гості більше контролюють гру, спокійно вишукують шпарини в захисті суперника, а золотонісці місцями виявляють ініціативу, наприклад останні декілька хвилин вони не віддають м’яч

28′ Литовчак зміщується в центр з лівого флангу і б’є в руки Манжели

32′ ГОЛ!!! 0:2!! Литовчак заштовхує м’яч у ворота господарів з другої спроби, не реалізувавши відразу вихід сам на сам

34′ Хрипченко пробує з дальньої дистанцї – мимо

37′ Штрафний у ворота ЛНЗ і вилучення Листопада! Тимофій збиває Панченка, який виходив сам на сам

38′ Хрипченко влучає в стінку – кутовий

43′ Заміна. Тубольцев замість Вакуленка. Гречаний зміцнює задню лінію

44′ ЛНЗ навалюється кутовим, врешті-решт м’яч виходить за поле

Перший тайм завершено. 0:2 на користь ЛНЗ

46′ Другий тайм розпочався

50′ Поки не помітно, що ЛНЗ вменшості. Команди грають на рівних

55′ ГОЛ!!! 0:3!! Дєдов реалізує вихід сам на сам! Лебединці на паузі зіграли в обороні і знайшли момент забити третій

56′ Литовчак грає на перехоплені, але захисники встигають накрити, тому довелося бити здалеку без проблем для голкіпера

58′ Калініч б’є по центру штрафний, який заробив Ткаченко

Златокрай більше володіє ситуацією, однак Лебедин максимально ефективний

61′ Хороший удар зі штрафного у виконанні господарів над поперечиною

Заміна. Охременко замість Литовчака

65′ Златокрай фактично не випускає ЛНЗ зі своєї половини, але підопічних Гречаного це не напружує, вони спокійно грають в обороні. Цьогоріч команда звикла грати в меншості

67′ Заміна. Гуд замість Ткаченка

70′ Охременко спробував узяти на себе, але з ударом не склалося

71′ Златокрай пробує прориватися до воріт Козаченка – захисники в останній момент встигають накрити

73′ Охременко вийшов на ударну позицію, затягнув з пострілом і заробив лише кутовий

78′ Золотонісці підходять до воріт ЛНЗ, але не знають, що далі робити

85′ ГОЛ!!! 0:4!! Охременко майже заводить м’яч у ворота. ЛНЗ сьогодні використовує всі моменти

88′ Заміна. Александров замість Кондратюка

90′ Ого! Злакторай мало не забив. Хрипченко з гострого кута влучив у стійку

Матч завершено! ЛНЗ в меншості перемагає 0:4!