ЛНЗ: Козачено – Кондратюк, Коломієць, Парфьонов, Калініч – Тубольцев, Ткаченко, Вакуленко, Дєдов, Грицай – Литовчак

ЧД-2: Марченко – Короп, Ткаченко, Стрикаль, Масоха, Нікішов, Хачатрян, Гарнага, Ткач, Чорний, Бойко

Головний тренер: Анатолій Дейнеко

1′ Матч розпочався

3′ ЛНЗ з м’ячем

6′ Литовчак! З декількох метрів не влучає з подачі Дєдова

9′ Низький темп, ЛНЗ, як удав придушує суперника по-троху

11′ Вакуленко пробує вдарити здалеку з правої – дуже не точно

17′ Вакуленко! Антон головою замикає подачу Калініча, але прямо в Марченка

20′ Ткаченко вирішив прицілитися з метрів 40-ка – непогано, але в площину не влучив

24′ ГОЛ!!! 1:0!!! Вакуленко відкриває рахунок простими рухами і ударом з-під захисника

26′ Ох Ткаченко потішив публіку, зпіймавши зльоту м’яч у падінні, але удар пішов трохи вище

27′ Нікішов перевіряє Козаченка точним ударом у площину – Дмитро на місці

30′ Знову Нікішов на ударі, ЛНЗ відповідає контратакою Грицая на Литовчака – Мар’ян не реалізує

31′ Грицай стріляє – кутовий

ГОЛ!!! 2:0!! Коломієць вдало підставляє ногу на добиванні

33′ Грицай мало не забиває третій

34′ Хороша комбінація Дніпра завершується ударом Нікішова. Команди не дуже вовтузяться в центрі

36′ Грицай не дає спокою Марченку, знову б’є здалеку і заробляє кутовий

Ще момент!

41′ Мар’яна виводять на ударну позицію, але він слабко надсилає кулю Марченку в руки

43′ Гості на декілька хвилин взяли контроль

Перший тайм завершено, 2:0 на користь ЛНЗ

46′ Заміна. Дейнеко, Барбанов, Остренко, Охременко замість Козаченка, Вакуленка, Дєдова і Литовчака

46′ Другий тайм розпочався

49′ Грицай невтомний, знову б’є

52′ Марченко двічі поспіль рятує гостей на лінії воріт

56′ Заміна. Гуд замість Тубольцева

60′ Ще удар Грицая і одразу ж знехтуваний вихід сам на сам. ЛНЗ луже спокійно контролює хід поєдинку

63′ Заміна. Боровик замість Грицая

66′ У другому таймі лебединці дають гостям більше простору, але все одно тримають гру під контролем

68′ Заміна. Александров замість Кондратюка

72′ Ну зовсім повільна гра. ЛНЗ вперед не поспішає, Дніпро стоїть в обороні. Лебедин хоче пішки вийти на ударну позицію

81′ Нарешті ЛНЗ доводить справу до удару – Охременко цілив на точність, а воротар узяв

88′ Гуд над поперечиною б’є штрафний

90′ Арбітр додає три хвилини

Матч завершено. 2:0