ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Литовчак

Олімп: Іщенко – Левенець, Островський, Подгорський, Гарнага, Вагін, Лушпіган, Зоря, Лобода, Доненко, Підвисіцький

Головний тренер: Віталій Вагін

1′ Матч розпочався

5′ ГОЛ!!! 1:0!!! Грицай відкриває рахунок. Дєдов скинув – Віталій забив

7′ Вакуленко заробив чистий пенальті, рефері проігнорував, а Грицай ледь не забив у дев’ятку – Іщенко потягнув

8′ Литовчак! Уже втретє не доводить справу до голу

10′ Вакуленка взагалі не тримають поки що, Ткаченко регулярно постачає в його зону хороші передачі, але тут Антон забарився з рішення і дуже неточно пробив

13′ Коломієць легенко з лівої б’є по центру

17′ Класно комбінує ЛНЗ на старті зустрічі: швидко, в один-два дотики і вперед

19′ Ай, Листопад на дальній стійці не зміг проштовхнути м’яч у сітку після кутового

20′ Вакуленко видає Ткаченку під удар – над поперечиною. Вакуленко сьогодні просто розриває свій фланг, Подгорський за ним жодного разу не встиг, зона постійно порожня

25′ Пенальті. Грицай б’є

26′ ГОЛ!!! 2:0!!! Грицай оформлює дубль з пенальі. Литовчака завалили в штрафному, Віталій розвів Іщенка і м’яч по кутах

28′ Ткаченко ігнорує Дєдова і б’є здалеку в руки, а потім Литовчак перекинув ворота

31′ ЛНЗ розстрілює Олімп, але рятує стійка

35′ Олімп чи не вперше підійшов до воріт ЛНЗ, але завершив атаку неточним ударом Лушпігана Максима

37′ Іщенко виручає після удару Дєдова зблизька

41′ Литовчак трошки не дістає простріл Дєдова

42′ ГОЛ!!! 3:0!! Грицай добиває Олімп хет-триком

Перший тайм завершується намаганням Литовчака запхнути м’яч у сітку. Перерва. 3:0

46′ Заміна. Дейнеко, Барбанов замість Козаченка і Вакуленка

46′ Другий тайм розпочався

48′ Барбанова підключають до атаки – Сергій б’є вище

50′ Олімп взагалі без захисту. Коломієць пробиває з підбирання

54′ Хороша комбінація ЛНЗ: Грицай дає врозріз Барбанову, той прострілює, Литовчак не встиг замкнути

56′ Заміна. Охременко замість Литовчака

59′ Не голодні вже господарі до голів, Гречаний проводить заміни, дає пограти резервістам

60′ Заміна. Гуд і Тубольцев замість Коломійця і Грицая

63′ Заміна. Александров і Остренко замість Дєдова і Кондратюка

67′ Охременко дивом не замикає простріл Барбанова

68′ Який удар від ЛНЗ над дев’яткою!

72′ Гуд склався і цілив з гострого кута під стійку

73′ ГОЛ!!! 4:0!!! Гуд замикає шикарну комбінацію ЛНЗ

87′ ЛНЗ тотально контролює гру, результат зроблений, команди дограють, а у той же час Олімп користується можливістю поатакувати і більше працює з м’ячем

90′ Охременко не реалізував супермомент

Матч завершено. Легка перемога ЛНЗ 4:0