ЛНЗ: Козаченко – Листопад, Кондратюк, Парфьонов, Калініч – Коломієць, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Литовчак

УТК: Єрошов – Дудник, Подколзін, Олефір, Троян, Горобець, Степанюк, Раковський, Потапов, Мунір, Боднюк

Головний тренер: Олександр Казанюк

1′ Матч розпочався

2′ ЛНЗ розігрує кутовий, але УТК читає

5′ УТК на лівому фланзі розігрує комбінацію з подачею – небезпечно, але ніхто не замкнув

6′ Грицай виконує дальній штрафний дуже високо над воротами

10′ Активно діють команди на старті зустрічі, ЛНЗ трохи більше тисне, але без ударів. У гостей більше браку, але вцілому гра рівна, бойовита

15′ Подколзін виконує перший удар гостей – зі штрафного над дев’яткою

19′ ЛНЗ подав кутовий на ближню стійку – суперник відбив атаку

20′ Грицай бере на себе з ударом, але м’яч валиться з ноги

22′ ГОЛ!!!! 1:0!!!! Литооооовчааааак!!! Вийшов сам на сам, переборов усіх і таки забив! А перед цим команди дві хвилини провели в контратаках на височенних швидкостях

24′ УТК переходить у наступ

26′ Ткаченко заробляє штрафний. Калініч пробиває в Єрошова

28′ ГОЛ!!! 2:0!!! Лииииитоооооовчаааак дубль! Дєдов виконав ідеальну подачу на ногу Мар’яну і той в дотик розстріляв Єрошова

30′ ЛНЗ продовжує атакувати

32′ Перша гостра нагода в УТК! Горобець змістився в правий край і пробив у зовнішній бік сітки

33′ ГОЛ!!! 3:0!! ГРИЦАЇЩЕЕЕЕЕ!!! Віталій фірмовим ударом з-за меж штрафної зони робить рахунок непристойний у такому знаковому протистоянні

41′ ЛНЗ пресує, нагнітає, а гості мають більш млявий вигляд на тлі лебединців

43′ Раковський виконує хороший стандарт, Мунір у замиканні здорова зіграв і ледь не забив

45′ Мунір! Влучає в поперечину! Листопад відпустив темношкірого нападника

45′ ГОЛ!!!! 4:0!!! Ткаааачееееенкоооо!!! Оце плюха!!! Просто пушка в дальній кут під стійку!

Перерва. 4:0 на користь ЛНЗ

46′ Другий тайм розпочався

49′ УТК не знітився після чотирьох пропущених, пробує зав’язати свою гру

52′ УТК робить чергову заміну

53′ Грицай на газоні, йому надають допомогу

55′ Класная атака лівим флангом від ЛНЗ, простріл на Литовчака, але Мар’ян на дільній стійці погано дістає м’яч

57′ ГОЛ!! 4:1! Потапов замикає розмашисту атаку УТК

60′ Заміна. Тубольцев замість Ткаченка

63′ Калініч здійснює рейд і заробляє на собі гірчичник

65′ Перепалка ще й на трибунах. Фанати ЛНЗ і УТК теж з’ясовують стосунки

67′ УТК перебазувався до воріт ЛНЗ, нагнітає небезпеку

68′ Козаченко кулаками відбиває удар з-під поперечини зі штрафного

70′ Заміна. Остренко замість Вакуленка

71′ Литовчак виборов позицію в захисника, але не влучив у ворота

73′ Заміна. Охременко замість Литовчака

76′ УТК пробує комбінувати на підступах до воріт ЛНЗ, однак на останньому рубежі захисники гасять ці намагання

78′ ГОЛ!!! 4:2! Подколзін перетворив пас партнера на гол

80′ Заміна. Гуд замість Грицая

81′ Ох! Тубольцев замість того, щоб замикати класний простріл Коломійця, підставляє руку

82′ ГОЛ!!! 5:2!! Охременко створює собі побачення з Єрошовим, обігрує його і забиває!

87′ Охременко на ударній позиції крутить у дальній кут – поряд зі стійкою

90′ Заміна. Александров замість Коломійця

90′ Арбітр додає 5 хвилин

90+3′ Гуд вирішив бити сам з лівої – неточно

Матч завершено. ЛНЗ перемагає УТК 5:2!