ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Александров, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Литовчак

Альянс: Важинський – Катеринін, Медведєв, Жиловець, Осадчий, Гученко, Сірош, Гаврась, Дорошенко, Завгородній, Жаріков

Головний тренер: Ярошенко Ю.

.

1′ Матч розпочався

3′ Альянс організує вже декілька атак, але без удару

4′ Козаченко рятує ЛНЗ!!! Гості довели справу до класного удару, який довелося тягнути

5′ ГОЛ!!! 1:0!!!! Литовчак обікрав голкіпера і несподівано відкрив рахунок

8′ Козаченко точно находить Вакуленка, той подає, але в штрафному нікого

11′ Вакуленко зміщується до центру і б’є – воротар переводить на кутовий. Литовчак головою переправляє м’яч вище

13′ Козаченко знову вступає в гру, забираючи м’яч з ніг нападника

14′ Момент! Литовчак тікає від захисників, віддає Вакуленку, але той пробив у голкіпера зблизька – кутовий

16′ Який момент! Вакуленко всіх надурив, вибіг з глибини під передачу, знайшов Литовчака, а той невдало замкнув

19′ Альянс довго готував штрафний і врешті-решт удар прийшовся по центру воріт

20′ На 20 хвилині матчу можна сказати, що ЛНЗ володіє ініціативою, але гості в будь-який момент можуть покарати за помилку

24′ Знову Вакуленко шарудить на фланзі і доводить атаки до небезпеки. Боковий арбітр жартома зробив Антону попередження за надмірну швидкість

29′ Альянс пробиває вище

30′ Спека впливає, помітно, що футболістам під кінець тайму важко рухатися, просідає концентрація місцями

32′ Вакуленко розстрілює воротаря з гострого кута, але влучає в нього

36′ Майже пішки ходять команди, але з м’ячем ЛНЗ

39′ Ще одна спроба Альянса пробити здалеку – краще так не бити взагалі

41′ Литовчак! Ну як так?! Подача прямо на ногу, ніякої опіки і удар з декількох метрів у голкіпера…

Перший тайм завершено. 1:0 на користь ЛНЗ

46′ Другий тайм розпочався

48′ Альянс активно пішов уперед

52′ Дєдов сьогодні випадає на полі, відпочинок на курорті дається взнаки

54′ Заміна. Гуд замість Грицая

57′ Небезпека біля воріт ЛНЗ! Козаченко зазнав ушкодження після зіткнення

59′ Заміна. Качур замість Литовчака

60′ Гра більш менш рівна, але після перерви Альянс має трохи гостріший вигляд

64′ Заміна. Барбанов замість Дєдова

65′ Ого! Обурення на ЛНЗ-Арені! Барбанов пронісся флангом, а його нахабно збили. Гречаний готовий був вибігти на поле і порвати всіх, хто винен

66′ ГОЛ!!! 2:0!!! ГУУУУУУУД!!! ШЕДЕВР!!!! Це просто неймовірний м’яч! Здалеку, за зовнішньою траекторією за спину воротарю точно в кут! Усі в захваті!

67′ Заміна. Тубольцев замість Александрова

74′ Матч усе ще активний, команди тримають швидкості, а з виходом свіжіх футболістів на заміну з’явилися нові можливості в обох команд

77′ Альянс виходить на ударну позицію – вище

79′ Ого! Стійка! Калініч вистрілив штрафний, на добиванні зіграв Коломієць і влучив у стійку, а далі винесли

81′ Пенальті у ворота ЛНЗ. Калініч у підкаті збив нападника і отримав жовту

Трибуни скандують: Діма! Діма!

82′ ГОЛ!! 2:1! Анцибор реалізував 11-метровий

83′ Альянс нагнітає

86′ Заміна. Охременко замість Ткаченка