ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Кондратюк, Парфьонов – Коломієць, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Литовчак

Діназ: Крупниченко – Зубленко, Волошин, Корешков, Петренко, Марченко, Крохмаль, Блазунь, Долгоп’ятов, Каркошкін, Литченко

Головний тренер: Олексій Чернишов

.

1′ Матч розпочався

3′ Початок активний

5′ ЛНЗ виконує перший стандарт – безрезультатно

6′ Діназ пробиває по центру здалеку

8′ Гостро біля воріт ЛНЗ! Діназ в атаці дуже швидкий і небезпечний

9′ Козаченко рятує на стандарті! Витягує м’яч з-під стійки

12′ Ох момент у ЛНЗ!!! Листопад головою загатив з декількох метрів з кутового, але воротар правильно обрав позицію

13′ Відповідь господарів – поряд зі стійкою

14′ Ще випад ЛНЗ – Дєд не встиг замкнути удар/простріл Литовчака

15′ Ткаченко пробує здалеку – неточно

19′ Команди по черзі контролюють м’яч

21′ Класна атака Діназа з ударом у площину – Козаченко на місці

23′ Ткаченко знайшов Литовчака, той пробив, але захисник встиг загасити удар

26′ ЛНЗ цупко прихопив м’яч у ці хвилини, Діназ займається біговою роботою

27′ Діназ подав кутовий – винос

29′ Господарі в атаці, довели справу до удару і подають черговий кутовий

32′ Хороший удар з краю по воротах ЛНЗ – голкіпер забирає

35′ Литовчак в боротьбі заробляє штрафний, Дєдов подає, Листопаду заважають пробити на дальній стійці

39′ Ткаченко здалеку, з лівої, вище

43′ Нічийний матч поки що, нічийний результат. Тішить, що команди працюють у високому темпі весь тайм

Перший тайм завершено. 0:0

46′ Другий тайм розпочався

47′ Діназ притиснув! Козаченко рятує! Відбиває потужний удар зблизька

53′ Вакуленко розганяє хорошу атаку, його підтримують партнери, але до удару не дійшло

56′ ЛНЗ пробує грати першим номером, але спека виснажує футболістів, з’являється брак. Діназ вичікує в обороні

60′ Заміна. Качур замість Литовчака

63′ Грицая запускають у вільну зону, але в оточенні трьох захисників він не зміг обробити м’яч

65′ Момент у Качура! Руслан дивом не замикає пас на дальню стійку…

67′ ЛНЗ серйозно так закрив суперника на його половині в другому таймі. Не йде гол

69′ ГОЛ!!!! Ткаченко!!! Таки забиваємо! Дєдов розіграв штрафний з Вакуленком, той прострілив вздовж воріт, а Слава замкнув

71′ Заміна. Гуд замість Ткаченка

74′ Заміна. Тубольцев замість Грицая

79′ ЛНЗ вже не має того одноосібного контролю, трохи розладився конструктив в атаках. Гра проходить переважно в центрі поля

81′ Качур з Гудом створили небезпеку, не вистачило зросту Руслану, щоб замкнути подачу

Заміна. Барбанов замість Дєдова

87′ У другому таймі ЛНЗ все таки переграє суперника

89′ Абрітр додає 4 хвилини

90+2′ Барбанов на ударній позиції “убив крота”, а міг і забити з пасу Качура

Матч завершено. ЛНЗ перемагає Діназ 0:1 завдяки голу Ткаченка