ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Коломієць, Парфьонов – Гуд, Ткаченко, Грицай, Дєдов, Вакуленко – Качур

Чайка: Карнаушенко, Кіуцута, Демченко, Сорока, Маковецький, Мамчур, Редванівський, Паламарчук, Подшивалов, Приймак, Твердохліб

Головний тренер: Валерій Сидорчук

.

1′ Матч розпочався

3′ Чайка розігнала хорошу атаку, але ніхто не замкнув простріл з правого флангу

5′ ЛНЗ контролює м’яч

10′ Борються команди, Чайка нав’язує хорошоу оборону супернику, гра точиться переважно в центрі поля

13′ Дєдов обробив складний м’яч, зробив подачу, але Качур не дістав

Одразу ж Качур виконує перший удар по воротах гостей. Вакуленко подав – Руслан головою пробив неточно

15′ Ткаченко пробує з лівої – надто повз ворота

18′ Гості виконують дальній штрафний – знову не має удару в площину воріт – дуже високо

19′ Дєдов і Грицай навалилися на ворота Чайки, Сергій віддав партнеру, але тому вже не зручно було бити

20′ А от і Качур! Руслан класно б’є з-за меж карної зони поряд зі стійкою

21′ Ткаченко приклався! Славік смачно упіймав м’яч зльоту, воротар відбив у поперечину! На добиванні Качур, але оффсайд. Потужний момент

24′ Гуд пробиває з рикошетом – голкіпер забирає

27′ Агресивно діє ЛНЗ, але справа ніяк не доходить до голу

31′ Дєдов врізається в штрафний під подачу – удар не вийшов. У відповідь побігла Чайка, але не створила проблем Козаченку

32′ Грицай б’є штрафний – …

34′ Уже Листопад прибіг забивати головою. Він дуже незадоволений фланговими подачами

36′ Чайка тікає в контратаку лівим флангом, однак захисники встигають накрити – кутовий

40′ Чайка молодці. Юна команда 1999-2000 року, але має дуже м’язистий вигляд і працює на високій швидкості

41′ Гуд пробує здалеку

43′ ГОЛ!!! 1:0!!! Дєдов!!! Красені!!! Качур і Вакуленко нав’язали захисникам пресинг, відібрали м’яч, Антон на лицьовій кинув оборонця між ніг і віддав Дєду, а той заткнув м’яч у ворота з вигуком “НА!!!”

45′ Качур носиться попереду, як атлет

45+’ Голкіпер рятує Чайку в доданий час після удару Качура головою. На кутовому форвард ЛНЗ теж перший, але не влучає

Перший тайм завершено. 1:0 на користь ЛНЗ

46′ Заміна. Александров і Колос замість Гуда і Грицая

46′ Другий тайм розпочався

49′ ЛНЗ з м’ячем. Листопад перейшов в опорну зону, назад став Александров, а в центрі ще Ткаченко й Колос

52′ Паламарчук виконує сольний рейд і б’є в руки Козаченку

56′ ЛНЗ більше працює з м’ячем

57′ Дають пробити гостям, добре, що не точно

Заміна. Литовчак замість Качура

58′ Колос бере на себе ініціативу, б’є, але Литовчак в офсайді і гол не зараховано

60′ Литовчак пробиває в ближній кут – воротар на місці. Колос класно обіграв суперника в центрі на старті атаки

Заміна. Барбанов замість Ткаченка

63′ Хороший наступ ЛНЗ завершується ударом Барбанова з гострого кута

68′ Помітно, що Чайка вже підсіла, немає такої агресії і її діях, як у першій половині

69′ Колос ледь не заштовхав м’яч у ворота суперника лежачи

71′ ГОЛ!!! 2:0!!! Литовчак замикає передачу Калініча!

72′ Заміна. Охременко замість Вакуленка

75′ Дають пробити Чайці, але цей удар – розминка для Козаченка

80′ Листопад не реалізував пенальті! Барбанова збили в штрафному, а Тимофій підслизнувся під час удару

83′ Заміна. Тубольцев замість Коломійця

86′ Колос заробляє дуже небезпечний штрафний. Охременко запускає на орбіту

88′ ГОЛ!!! 3:0!!! Охременко головою ставить крапку в цьому матчі. Прекрасний навіс виконав Парфьонов

90′ Арбітр додає три хвилини

Матч завершено. ЛНЗ перемагає 3:0 вишгородську Чайку