ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Александров, Калініч – Коломієць, Тубольцев, Ткаченко, Дєдов, Вакуленко – Листопад

Гірник: Кучер, Заіменко, Сосєдко, Голуб, Сокол, Григорик, Бука, Яровий, Гвоздевич, Сантрапінських, Прутян

Головний тренер: Геннадій Приходько

.

1′ Матч розпочався

3′ Команди звикають

6′ ГОЛ!!! 1:0!!! Вакуленко забиває головою!!!! Замикає ідеальну подачу Дєдова з попереднім ідеальним пасом Листопада

8′ Розбили обличчя футболісту Гірника

Буде заміна

10′ Біля воріт ЛНЗ вже другий стандарт. Цього разу м’яч летить в площину, де його чекає Козаченко

12′ Тубольцев жорстко, але в м’яч зность суперника – жовта і небезпечний штрафний

13′ Штрафний летить вище

16′ Проходить перша затяжна атака Гірника – рикошет і кутовий

20′ Гірник багато контролює м’яч, але поки що це нічого не дає. В останню зону ЛНЗ не пускає

21′ Гострий момент у гостей! Калініч підставляє ногу – кутовий

25′ ЛНЗ майже не виходить зі своєї половини

27′ Тим часом забита з усіх усюд ЛНЗ-Арена вітає оплесками всі позитивні дії команди

29′ Гірник усе більше контролює ситуацію, господарям доводиться більшість часу оборонятися. Проходить несильний удар по воротах Козаченка

31′ А от і атака біло-синіх: Ткаченко протягнув м’яч, віддав Дєдову, той подав, але ніхто не замкнув

35′ Гірник доводить справу до удару, але дуууууже високо

36′ ЛНЗ виконує хороший удар поряд зі стійкою

39′ Граючи в обороні, ЛНЗ дуже добре діє на перехопленнях, команда читає майже всі гострі передачі і має нагоди для контратак

40′ В одній із таких Дєдов заробив штрафний, а Калініч вистрілив з гострого кута поряд з дальною стійкою

41′ Гірник проривається по флангу з подачею – удар головою летить вище

45′ Ще удар по воротах Козаченка без небезпеки

Перший тайм завершено. 1:0 на користь ЛНЗ

46′ Другий тайм розпочався

47′ Вакуленко виходить на удар, Литовчак не встигає на добивання

50′ Класно відпрацьовує ЛНЗ в захисті

51′ Заміна. Качур замість Литовчака

52′ Гірник знаходить можливість для удару – вище

55′ Багато боротьби в центрі поля

57′ Вакуленко молодець. На паузі обіграв захисника і пробив метрів з 30 – трохи вище але удар хороший

60′ Качур класно влився в матч: допомагає в пресингу, у відборах, не дає захисниках розкатувати м’яч

62′ Заміна. Колос замість Ткаченка

63′ Захисника Гірника мало в свої не забив

64′ Вакуленко! Стійка!

65′ Трибуни просять Грицая на поле

Небезпечно! Козаченко рятує від голу

67′ Ще момент біля воріт ЛНЗ! М’яч літає по воротарській зоні

69′ Дєдову боляче прилетіло в гомілкостоп

74′ Градус матчу дуже високий, обидві команди бляться помилитися, але при цьому обидві можуть забити. Дуже цікавий матч

76′ ГОЛ!! 1:1! Сантрапинських дальнім точним ударом зрівнює рахунок

78′ Після забитого голу Гірник став почуватися набагато міцніше

84′ ЛНЗ вперше за останній час пішов в атаку – подачу Парфьонова зловив Колос, але не у вигідній позиції

87′ Б’ється ЛНЗ. У випадку нічиєї в основний час, команди відіграють ще два тайми по 15 хвилин

90′ Арбітр додав 3 хвилини

90+1′ Гірник пробачає – не встигає футболіст закрити дальню стійку

Заміна. Гуд замість Коломійця

Основний час завершено. 1:1. Команди зіграють ще два екстра-тайми по 15 хвилин

91′ Перший екстра-тайм почався

92′ Колос заробляє штрафний небезпечний

93′ Листопад добре вистрілює на добиванні поряд з дев’яткою

98′ Козаченко рятує команду від удару впритул

103′ Із такою грою все йде до серії пенальті, команди вже втомлені

105′ Перший екстра завершено – 1:1

106′ Другий екстра пішов

107′ У Тубольцева судома

108′ Заміна. Грицай замість Тубольцева

114′ Ох Гірник покусав ЛНЗ – чотири поспіль удари

118′ Тисне Гірник, ЛНЗ відбивається, Козаченко рятує. Важко

120′ Колос накрутив п’ятьох але не пробив

2:4 Гірник гол

Матч завешено. ЛНЗ припиняє виступи в Кубку України серед професіоналів – 1:1 (2:4 пен.)