Онлайн-трансляція “ЛНЗ–Лебедин” – “Колос”

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Сьогодні в Лебедин повертається великий футбол. Перший і останній матч “ЛНЗ” провів тут 12 листопада, обігравши в заключному турі сезону 2016 драбівський “Альтаїр” (3:2).

15:55‘ “Колос” приїхав на гру за 5 хвилин до початку вже перевдягнений

ЛНЗ“: Козаченко – Алєксандров, Коломієць, Парфьонов, Калініч – Листопад, Гуд, Ткаченко, Дєдов, Барбанов – Литовчак

Колос“: Несененко – Кудря, Маслак, Майстренко, Завгородній – Клименко, Сутула, Тупчієнко, Керей, Кривенко Ю. – Кривенко Р.

1′ Матч розпочався

3′ ГОЛ!!! 1:0! Ткаченко чиркає головою подачу Калініча зі штрафного точно в дальній кут

4′ ГОЛ!!! 1:1! Тупчієнко поборовся до кінця в штрафному майданчику і зрівняв рахунок! Оце так початок. Олександр голу не радів – лише обійнявся з другом Бабієм.

11′ Кривенко Юрій багато розмовляє з арбітром – наривається на картку

14′ Команди обмінялися голами і затихли, діють куди обережніше

20′ Ткаченко пробиває ножицями з кутового – набагато вище

24′ Пауза в центрі поля – постраждав Клименко

25′ ГОЛ!!! 2:1! Литовчак вистрілює! Мар’ян чітко замкнув подачу з правого флангу. Тепер “Колосу” буде набагато ваще

32′ Господарі контролюють м’яч

35′ Пенальті! Алєксандров увірвався до карної зони, де його збили. Гуд підходить до виконання

37′ Промах! Гуд не влучає у ворота, б’є повз правий від себе кут низом…

40′ Тупчієнко вирішує бити штрафний з центрального кола. Сміливе рішення, але удар пішов повз

41′ Дєдову не вистачило координації аби завершити свій прорив до воріт чітким ударом

43′ ЛНЗ організовує масову атаку: після першого удару голкіпер перевів м’яч на кутовий, а другий від Коломіця полетів високо вгору

45′ Дєдов традиційно хорош! У черговому прориві заробив кутовий, а Коломієць мало не забив “скорпіоном”. Перерва

46′ Другий тайм розпочався

52′ Барбанову багато дістається від партнерів. Попри величезне бажання допомогти команді, правий хав дуже часто обрізається

54′ А от Сергій і реабілітувався. Увірвався на швидкості до штрафного майданчика і дуже було схоже, що його збивали, утім Фощій не насмілився давати ще один пенальті.

58′ Показова атака ЛНЗ. Ткаченко віддає за спину захиснику ідеальний пас на Барбанова, той обробив і скинув Гуду – постріл з ходу, воротар на місці

59′ Козаченко – сейв. Каліна обрізав на лівому фланзі, нападник “Колоса” виграв повітря, але голкіпер красиво парирував удар

66′ Заміна. Грицай замість Литовчака (ЛНЗ)

75′ Ткаченко дуже класно б’є злівої в кут воріт – голкіпер тягне.

77′ Заміна. Русак замість Тупчієнка (Колос), Стєпанов замість Ткаченка (ЛНЗ)

83′ ЛНЗ заробляє багато кутових, але не витискає з них результату

86′ Заміна. Баранник і Бабій замість Керея і Кривенка Р. (Колос)

87′ Гуд заробив жовту картку

88′ УХ! Колос мало не зрівняв рахунок. Знайшов можливість для удару, але м’яч торкнувся сітки з іншого боку.

Одразу ж відповідають господарі: Барбанов і Грицай могли збільшити розрив

90′ Заміна. Карнаух замість Алєксандрова (ЛНЗ)

Арбітр додає 4 хвилини

90+4′ Карнауху викочують м’яч на дугу штрафного майданчика і він без завад б’є трохи вище

Матч завершено. ЛНЗ перемагає 2:1!