Шполянські ветерани виявилися сильнішими за лебединських

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Учора в Лебедині перед матчем чемпіонату області між “ЛНЗ” і “Колосом” відбулася товариська зустріч ветеранів Шполи і Лебедина. Завдяки дублям Логвінова і Мальчика гості здобули переконливу перемогу 1:4.

Лебедин – Шпола 1:4
Голи: Славінський – Логвінов 2, Мальчик 2

Команди зіграли два тайми по 20 хвилин. Шпола відкрила рахунок ударом Логвінова в дальній кут, але дуже скоро Славінський замкнув пас Гречаного, який обіграв двох опонентів – 1:1.

Після декількох змарнованих моментів, у другому таймі “білі” продовжили забивати. Якби не Табаченко у воротах Лебедина, то різниця в рахунку була б ще більшою – тренер дитячо-юнацьких команд “ЛНЗ” відбив декілька “мертвих” м’ячів.

Шпола продовжила забивати після шикарного шансу Сокура, який був близький до того, аби вразити ворота гостей. Натомість більш продуктивним попереду стали “білі”. Логвіненко і Мальчик оформили по дублю і встановили остаточний рахунок 1:4 на користь шполян.