Від 0:2 до 6:1: ЛНЗ робить яскравий камбек в 1/8 Кубку України

ЛНЗ-Лебедин у фантастичному матчі пробився до чвертьфіналу Кубку України серед аматорів, обігравши новотроїцьку Таврію. На виізді підопічні Гречаного поступилися 2:0, а вдома розірвали суперника 6:1.

Аматорський кубок України
1/8 фіналу
Матч-відповідь
10 жовтня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 15:00

ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) – “Таврія” (Новотроїцьке, Херсонська обл.) 6:1 (6:3 за сумою)
Голи: Гецко (63) – Колос (21, 46), Грицай (30), Качур (45), Вакуленко (54), Листопад (76)

Федорук А. І. (Київська обл.)
Чопілко Т. Г. (Київська обл.)
Хіміченко К. М. (Київська обл.)
Березняк В. С. (Черкаси)

ЛНЗ: Козаченко – Калініч, Листопад, Парфьонов – Коломієць, Гуд, Ткаченко (Тубольцев 55), Грицай (Барбанов 83), Колос (Александров 90), Вакуленко (Дєдов 61) – Качур (Литовчак 69)

Таврія (старт): Коваленко – Яковенко, Афендулов, Шешеня, Золотухін, Соболь, Ковальов, Гарібян, Комягін, Гецко, Кирик
Головний тренер: Олександр Клишня

Починалося все не надто оптимістично. Таврія приїхала на стадіон через 15 хвилин після початку гри (о 15:15). Не поспішаючи футболісти вийшли з автобуса й попрямували до роздягальні. Довелося давати стартовий свисток о 15:30.

Заведений на реванш ЛНЗ трохи охолов, тактика опонента спрацювала, і перші 20 хвилин поєдинку видалися дуже млявими з боку господарів. Жодного небезпечного удару, багато браку, тримання м’яча тільки позаду. Однак дуже скоро посипалися голи. Першим відзначився Колос, замкнувши простріл Качура – 1:0. Далі нізвідки виник другий м’яч – банальне непорозуміння між захисником і воротарем призвели до того, що Грицай обіграв останнього і розпечатав порожні ворота – 2:0.

Отже, на 30 хвилині рахунок вирівнявся. Допомогла в цьому і задня лінія ЛНЗ. Тренер вирішив зіграти в три захисники, тому левова частка атакувального потенціалу гостей звалилася на Листопада. Тимофій відмінно впорався зі своїми обов’язками: купа перехоплень, відборів, виграних верхових дуелей тощо, але героєм він стане трохи пізніше.

Під завісу першої половини вистрілив Качур. Руслан отримав місце в стартовому складі і забив переломний гол на добиванні – 3:0.

Не встигли команди вийти з роздягальні, як шансом оформити дубль скористався Колос, вдало закривши дальню стійку з прострілу Вакуленка – 4:0. Олександр сьогодні, як і вся команда, провів ідеальний матч навіть якщо не зважати на забиті голи.

Усі, хто стежив за поєдинком, а таких було багато і на стадіоні, і поза ним, розуміли – це комфортний гандикап, але не можна зараз пропускати. Такої ж думки був Вакуленко, коли спрямував щокою в дальній кут п’ятий м’яч.

Таврія спромоглася на гол престижу, до того ж ефектний, але це нічого не змінило. Гецко замкнув хорошу комбінацію з партнером і тільки більше розізлив господарів. На 76 хвилині Листопад поставив крапку. А як красиво він це зробив! Головою забив після кутового і побіг цілувати дружину. Злий камбек удався! ЛНЗ виходить в 1/4 фіналу Кубку України, де зустрінеться з ФК Дніпро.