ЛНЗ – Діназ: анонс 13 туру чемпіонату України

27 жовтня, с. Лебедин, Черкаська обл., ЛНЗ-Арена, 14:00

Мозговий А. Ю. (Суми)
Березняк В. С. (Черкаси)
Спостерігач арбітражу – Луценко О. А. (Харків)

Довкола гри

Цього тижня ЛНЗ відіграв матчу 1/4 фіналу Кубку України на виізді проти ФК Дніпро (2:2). Відчувається, що підопічні Гречаного витискають із себе останні сили, щоб досягати позитивного результату. Вдруге поспіль команда врятувалася від поразки на 84 хвилині. Так було і минулоі суботи у виїзному матчі чемпіонату з Альянсом (1:1).

На гру проти Діназа ЛНЗ вирушить у повному складі, але навряд допоможе В’ячеслав Ткаченко – його досі турбує травма задньої поверхні стегна. Дискваліфікованих немає.

Суперник

ФК Діназ – український аматорський футбольний клуб з міста Вишгород. Заснований у 1999 році. Бере участь у чемпіонаті Київської області, посідаючи другу сходинку за три тури до завершення змагань (програють Авангарду Бзів 6 пунктів). Діназ – досить титулована команда Київщини.

Із цього сезону клуб розпочав виступи в чемпіонаті України серед аматорів. Наразі вишгородці перебувають на сьомій сходинці турнірної таблиці.

Узимку ЛНЗ-Лебедин і Діназ зустрічалися у Вишгороді в межах товариської зустрічі. Тоді ЛНЗ переміг з рахунком 2:3.

Попередній матч

ЛНЗ-Лебедин у матчі другого туру чемпіонату України на виїзді здобув складну перемогу над вишгородським Діназом (1:0). Єдиний гол у ворота суперника забив В’ячеслав Ткаченко на 69-ій хвилині.