ЛНЗ закрив рік розгромною перемогою над Чайкою

Легка перемога в останньому матчі, красиве завершення і шикарний банкет під Києвом – так ЛНЗ фінішував у 2018 році. У 14 турі чемпіонату України на виїзді розбита Чайка – 1:5.

Аматорський чемпіонат України
14 тур
3 листопада, Вишгород, Київська обл., 14:00

Чайка” (Вишгород, Київська обл.) – “ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин, Черкаська обл.) 1:5
Голи: Бойченко (40) – Качур (18, 44), Грицай (30, 47), Коломієць (87)

Фірсов М. О. (Рівне)
Переверзев А. І. (Кропивницький)
Голоколосов Д. О. (Київ)
Мельниченко М. Д. (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу – Козачук Ю. П. (Вінниця)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) – Парфьонов, Листопад, Кондратюк (Александров 61), Калініч – Гуд (Тубольцев 61), Ткаченко (Коломієць 46), Грицай (Литовчак 50), Вакуленко (Барбанов 46), Колос (Дєдов 61) – Качур

Чайка (старт): Следзевський – Кіцута, Горбаток, Демченко, Маковецький, Сорока, Редванівський, Паламарчук, Бойченко, Мамчур, Твердохліб
Головний тренер: Валерій Сидорчук

Гра лідера з аутсайдером видалася прогнозованою – повна домінація ЛНЗ, купа моментів, м’яч на половині Чайки і п’ять забитих голів. Першим відзначився Качур. Він спритно розібрався з м’ячем у карній зоні, не залишивши воротарю шансів на реакцію – 0:1. Трохи згодом доповнив Грицай майже з тієї ж позиції – 0:2.

Трохи цікавіше стало під завісу першої половини. Нізвідки Чайка організувала курйозний гол з підступним відскоком від поля перед воротарем, а навздогін мало не зрівняла цифри на табло – виручила стійка. Остаточний розклад на перерву встановив Качур, він знову по-нападницьки розбірався у штрафному і забив гол – 1:3.

Друга половина розпочалася з красеня Грицая і його пострілу зі штрафного: 30 метрів відстані не завадили пробити точно над стінкою в кут воріт – 1:4. Далі команди відіграли цілий тайм з невеликою кількістю моментів, а під кінець Коломієць головою замкнув подачу з кутового – 1:5.

Отож на зимову перерву ЛНЗ іде в статусі одноосібного лідера групи 2 і абсолютного лідера України за набраними очками. З наступного тижня команда розпочне шлях в чемпіонаті області з футзалу.