Євген Гуд: “У футзалі концентрація важлива щосекунди”
12.11.2018 р.

Гравець ЛНЗ Євген Гуд прокоментував нічийний результат із Шармом (3:3) у першому турі чемпіонату області з футзалу.

Стартовий матч завжди хвилюючий. Тим більше грали з дуже хорошою командою, у якій в складі є футзалісти. Дуже прикро, що втратили перемогу і провалили початок другого тайму повністю! У футзалі важлива концентрація щосекунди. Трохи розслабилися і отримали 3 м’ячі за 5 хвилин. Але це тільки перша гра, ще зіграємося і покажемо хороший результат! Найголовніше, що ми разом тренуємося і граємо, а отже стаємо ще згуртованішими. Це найголовніше в підготовці до весняної частини аматорського чемпіонату.

Щодо висновків після першої гри, звичайно проаналізуємо пропущені голи і постараємося надалі не допускати подібних помилок, та будемо покращувати реалізацію біля чужих воріт, – сказав Гуд.

Наступний матч ЛНЗ проведе 24 листопада. Суперник поки невідомий.