Повний календар чемпіонату області з футзалу
03.01.2019 р.

 

ЛНЗ-Лебедин дізнався з ким із коли проведе наступні матчі чемпіонату Черкащини з футзалу.

 

На I етапі командам екстра-ліги і вищої ліг залишилося провести ігри 4 турів, а у колективів 1 ліги до завершення змагань – 8 турів

 

6 тур. 13.01. 2019 неділя
08:00 «Старий Город» (Черкаси) – «Альянс» (Черкаси), І ліга
09:00 «Слобода» (Червона Слобода) – «Ветра» (Черкаси), І ліга
10:00 «Granada-Makros» (Черкаси) – «Агро-старт» (Леськи), І ліга
11:00 «Гермес» (Черкаси) – «Сміла», І ліга
12:00 «Хімелектробуд» (Черкаси) – «Шполабудматеріали» (Шпола), виша ліга
13:00 «Юніт» (Шпола) – «Єрківська ОТГ», І ліга
14:00 «Карбон» (Черкаси) – «Наша Ряба» (Катеринопіль), вища ліга
15:00 «Громада» (Черкаси) – «Рятівник-2» (Черкаси), вища ліга
16:00 «Рятівник» (Черкаси) – «Край» (Канівський р-н), екстра-ліга
17:00 ЛНЗ (Шполянський р-н) – «Майфон» (Черкаси), екстра-ліга
18:00 «Шарм» (Черкаси) – «Рувер» (Черкаси), екстра-ліга
19:00 «Цетус» (Черкаси) – «Енергія» (Черкаси), екстра-ліга
20:00 «Колос» (Чорнобай) – «Яснозір’я»,вища ліга
21:00 «Юнайтед» (Черкаси) – «Патріот» (Сміла), І ліга

 

7 тур 20.01. 2019
Екстра-ліга
Край-Цетус
Енергія-Шарм
Рувер-ЛНЗ
Майфон- ПП Валюк
Вища ліга
Рятівник-Карбон
Наша Ряба-Хімелектробуд
Шполабудматеріали -Колос
Яснозір’я- МСК Дніпро
Перша ліга
Єрківська ОТГ – Юнайтед
Патріот – Granada-Makros
Агро-старт -Гермес
Сміла-Старий Город
Альянс-Слобода
Вектра-Служба порятунку
 

8 тур 27.01. 2019
Екстра-ліга
Енергія – Рятівник
Рувер – Цетус
Майфон – Шарм
ПП Валюк – ЛНЗ
Вища ліга
Наша Ряба-Громада
Шполабудматеріали -Карбон
Яснозір’я-Хімелектробуд
МСК Дніпро-Колос
Перша ліга
Патріот – Юніт
Агро – старт-Юнайтед
Сміла -Granada-Makros
Альянс-Гермес
Вектра-Старий город
Служба порятунку-Слобода
 

9 тур 03.02. 2019
Екстра-ліга
Шарм- ПП Валюк
Цетус-Майфон
Рятівник-Рувер
Край-Енергія
Вища ліга
Хімелектробуд – МСК Дніпро
Карбон – Яснозір’я
Громада – Шполабудматеріали
Рятівник-Наша Ряба
Перша ліга
Старий город-Служба порятунку
Гермес-Вектра
Granada-Makros -Альянс
Юнайтед-Сміла
Юніт-Агро – старт
Єрківська ОТГ -Патріот

 

Змагання в екстра-лізі та вищій лізі проходять у два етапи:
Iетап – групо одноколовий турнір – команди зустрічаються кожна з кожною,
II етап- матчі за 1-4 місця та 5-8 місця.
Команда, яка за підсумками першого етапу посідає 9 місце припиняє участь у чемпіонаті.