Не визначили переможця з Краєм
17.02.2019 р.

ЛНЗ-Лебедин у першому матчі фіналу чотирьох чемпіонату області з футзалу поділив очки з Краєм.

О. Євтушевський

ЛНЗ: Дейнеко – Александров, Калініч, Парфьонов, Вакуленко, Дєдов, Гуд, Качур, Коломієць, Ткаченко

Стартова п‘ятірка: Дейнеко – Ткаченко, Калініч, Дєдов, Вакуленко

Стартова п‘ятірка Края: Іщенко – Дєєв, Аргєєв, Марченко, Остренко

Матч плей-офф відрязнявся від зустрічі на груповому етапі, коли Край переміг 4:2. Сьогодні суперник ЛНЗ трохи більше домінував на початку гри, але не розігрував п’ятого і за 20 хвилин створив лише декілька небезпечних моментів, в одному з яких Калініч грудьми врятував ЛНЗ від голу. Перш половина звершилася за нічийного рахунку. Лебедин також атакував і завдавав ударів.

По перерві колективи почали активніше обстрілювати один одного і на 26 хвилині забив Дєдов: Ткаченко втік у контратаку і віддав Сергію, який не схибив – 0:1.

Напруга почала зростати, а Край відігрався на 33 хвилині: Петришин замкнув пас партнера – 1:1. Одразу потому сталося вилучення: Вакуленко навмисне в підкаті зіграв у ноги супернику, чим мало не спричинив бійку і покинув поле. Однак ЛНЗ вистояв дві хвилини в меншості і взяв тайм-аут. Останні декілька хвилин були дуже гарячими: суперники почергово створювали момент на моменті, обидва були близькими до зміни результату, але він залишився нічийним 1:1.