У Лебедині реалізовано проект «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів»
17.05.2019 р.

 

У межах реалізації проекту «11х11 чемпіонів. Футбол заради розвитку молоді та регіонів» на стадіоні ЛНЗ-Арена в с. Лебедин 15 травня відбувся регіональний семінар для менеджерів аматорського футболу та волонтерів.

 

У заході взяли участь учні початкових класів Лебедина, діти, які займаються футболом і грають у командах ЛНЗ-Лебедин в дитячо-юнацькій футбольній лізі Черкащини, вчителі початкових класів, фізичної культури, а також тренери ДЮСШ Шполянської ОТГ і фізкультурний актив ЛНЗ.

 

Організатором семінару став тренер-викладач з футболу Славінський П. І. та сектор молоді та спорту Шполянської ОТГ (Хапатько О. В.).

 

Більше 100 дітей взяли активну участь у різноманітних цікавих ігрових та тренувальних вправах під керівництвом волонтерів, вчителів, тренерів ДЮСШ. На чудовому зеленому стадіоні діти отримали масу позитивних емоцій.

 

Після завершення заходу усі, хто брав участь, отримали сертифікат волонтера масового футболу, а обласна федерація футболу вручила 17 м‘ячів школам Лебедина і дитячо-юнацьким школам Шполянської ОТГ.