Районний ЛНЗ забив 20(!) голів супернику. Найкращий – у Щукіна (ФОТО)

Районний ЛНЗ-Лебедин влаштував гіперрозгром ОТГ Лебедину.

Регіональна любительська ліга

20 червня, 18:30, ЛНЗ-Арена

ЛНЗ – ОТГ Лебедин 20:2

Голи: Гиндик (2), Мойсєєв (3), Кравченко, Вєков (2), Полтавець (3), аг, Андрійченко (4), Боршош (3), Денисенко, Жуковський – Щукін аг, Петровський

За перші 20 хвилин ЛНЗ відзначився уже чотири рази, а на перерву команди пішли за рахунку 9:0. Немає про що і писати: усе в одні ворота. Уваги заслуговує хіба що автогол Щукіна – це реально шедевр. Намагаючись вибити м’яч першим дотиком спиною до власних воріт, Андрій зрізав його так, що той закрутився і влетів у сітку. При тому, що до воріт було метрів 30 щонайменше і голкіпер не врятував. Навіть Вєков забив два, зокрема прицільним парашутом у дальню дев’ятку, поки всі чекали подачу, а також ударом у падінні.

У підсумку ЛНЗ заколотив аж 20 м’ячів опоненту, який явно був не готовий до такого сценарію. Без шансів.