“Базис” – “ЛНЗ”: текстовий онлайн фіналу

28 травня, Умань, стадіон “Уманьферммаш”, 17:00

“ЛНЗ”: Козаченко – Калініч, Парфьонов, Листопад, Коломієць – Лобов, Гуд, Грицай, Дєдов, Барбанов – Литовчак

“Базис”: Красніцький – Каплюченко, Тепляков, Дзига, Дудник, Гірський, Новіков, Смілянець, Гріщенко, Боднюк, Янчук
Головний тренер: Сергій Янчук

Команди в роздягальнях. Готуються до виходу…

1′ ФІНАЛ розпочався!

2′ Віддамо належне газону в Умані – він ідеальний.

4′ Гуд заробив штрафний з далекої відстані, а Листопад пробив високо над воротами

6′ ЛНЗ провів атаку з подачєю кутового, але Барбанов і Грицай завадили один одному пробити

7′ Смілянець отримує жовту за фол проти Гуда

9′ Базис намагається загрожувати флангами

11′ Лобов зриває атаку Базису і отримує жовту

11′ УХ! Дуже небезпечно біля воріт Козаченка. Дмитру довелося двічі вступати в гру

14′ ГООООЛ!!! 0:1! Листопад виводить ЛНЗ уперед ударом головою з кутового  і біжить радіти до сотні своїх уболівальників

17′ Базис створює напівмомент, тож м’яч ледь долітає до Козаченка

18′ УХ! Литовчак марнує вихід сам на сам. Пробив у дальній кут, аде Красніцьки відбив ногою

23′ Півтайму зіграно, Литовчак знову пригрозив чужим воротам

25′ Гуд найвище вистрибує на дальній стійці після кутового, але кут видався занадто гострим

29′ Базис розганяє швидку контру і заробляє кутовий. Він не приносить дивідендів

30′ У перші півгодини гри зовсім непомітно лідера господарів Янчука

33′ УХ! Барбанов б’є в поперечину

38′ Новіков заробляє гірчичник. Знову дісталося Гуду

45+1 Арбтір додає 1 хвилину

Перший там завершено. Коротке резюме: ЛНЗ забив запланований швидкий гол, більше володіє м’ячем. Базис не може знайти свою гру, Янчук поза нею. Виконано багато стандартів

46′ Другий тайм розпочався

47′ Боднюк опинився на ударній позиції – вище воріт

51′ Заміна. Попсуй замість Смілянця (Базис)

57′ Грицай пролізає в карну зону і б’є злівої. Трошки б сильніше і точніше в кут…

59′ ГООООЛ!!! 0:2! Каліііінііііч!!! Неймовірно точне і сильне виконання штрафного. Поцілив точно в поперечину, від якої м’яч відскочив у голкіпера і ворота

61′ Заміна. Ткаченко замість Литовчака (ЛНЗ)

69′ УХ! Грицай мало не забив. Голкіпер виручає після потужного удару головою нашого форварда з подачі кутового

75′ На матчі присутні 2600 глядачів

Заміна. Желюк замість Гірського (Базис)

77′ Жовту картку отримує Каплюченко

78′ Заміна. Стєпанов замість Грицая (ЛНЗ).  Давиденко замість Дудника (Базис)

80′ Заміна. Колодяжний замість Дєдова (ЛНЗ)

Стєпанов класно увійшов у гру: заробив штрафний і був близьким до його реалізаії, а у Базиса, здається, уже немає сил щось змінити

82′ Заміна. Білий замість Янчука (Базис)

83′ Желюк б’є сходу здалеку – м’яч летить далеко від воріт

84′ Козаченко тягне час – отримує жовту

88′ Жовта Колодяжному.

Заміна. Бровченко замість Новікова (Базис)

89′ Заміна. Рибак замість Красніцького

90+4 Арбітр додає 4 хвилини

90+4 Тепляков отримує жовту

90+4 Заміна. Охременко замість Барбанова (ЛНЗ). Тастанкулов замість Дзиги (Базис)

Матч завершено. “ЛНЗ-Лебедин” уперше в історії виграє кубок Черкаської області!!! 0:2