Головний тренер

Василь Гречаний (23.01.1975)

Начальник команди

Василь Шевцов (06.01.1953)


Воротарі

Дмитро Козаченко (11.01.1982)

Євген Дейнеко (15.10.1985)

Захисники

Роман Коломієць (27.03.1992)

Олександр Парфьонов (22.03.1989)

Андрій Калініч (05.09.1988)

Тимофій Листопад (12.10.1988)

Артем Тубольцев (01.07.1991)

Богдан Кондратюк (19.06.1987)

Півзахисники

В’ячеслав Ткаченко (23.03.1990)

Сергій Дєдов (19.06.1994)

Антон Вакуленко (27.06.1995)

Віталій Грицай (20.01.1991)

Олександр Колос (31.08.1995)

Ілля Шестіпалов (2.06.1996)

Антон Поступаленко (28.08.1988)

Балацький Денис (26.03.1997)

Поплавка Ярослав (16.10.1992)

Нападники

Мар’ян Литовчак (23.05.1997)

Руслан Качур (09.06.1982)