Офіційний сайт ФК "ЛНЗ-Лебедин"

Календар і результати

“ЛНЗ-Лебедин” представлений в чемпіонаті області серед дитячо-юнацьких команд у трьох вікових групах: 
2000-01 (3 група)
2002-03 (3 група)
2004-05 (2 група)


2004-2005 р.р.н.

1 група

8 тур
ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80–2» 0:3
ФК «Черкаси» – РК ДЮСШ 10:1
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Чигирин 0:1
«Дніпро-80–3» – ДЮСШ Чорнобай 1:1
9 тур
РК ДЮСШ – «Дніпро-80–2» 4:1
ДЮСШ Чорнобай – ДЮСШ Канів 0:0
ДЮСШ Чигирин – ФК «Черкаси» 1:2
«Дніпро-80–3» – ДЮСШ Золотоноша 2:1
10 тур
ДЮСШ Золотоноша – РК ДЮСШ 2:6
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Чорнобай 3:0
ДЮСШ Канів – «Дніпро-80–3» 3:0
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Чигирин 0:0
11 тур
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Золотоноша
«Дніпро-80–3» – ФК «Черкаси»
ДЮСШ Чорнобай – «Дніпро-80–2»
ДЮСШ Чигирин – РК ДЮСШ
12 тур
ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Чигирин
РК ДЮСШ – ДЮСШ Чорнобай
«Дніпро-80–2» – «Дніпро-80–3»
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Канів
13 тур
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Золотоноша
ДЮСШ Канів – «Дніпро-80–2»
ДЮСШ Чорнобай – ДЮСШ Чигирин
«Дніпро-80–3» – РК ДЮСШ
14 тур
ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Чорнобай
РК ДЮСШ – ДЮСШ Канів
«Дніпро-80–2» – ФК «Черкаси»
ДЮСШ Чигирин – «Дніпро-80–3»

2 група

10 тур
«ДЮСШ-Корсунь» – «ДЮСШ–1» 7:5
ДЮСШ Шпола – «Явір-Олімп» 1:3
«Дніпро-80» – «ЛНЗ-Лебедин» 6:0
«ДЮСШ–2» – «Юність» 6:3
11 тур
«Юність» – «Дніпро-80» 1:6
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Шпола 0:0
«Явір-Олімп» – «ДЮСШ-Корсунь» 11:0
«ДЮСШ–1» –ДЮСШ Звенигородка 0:4
12 тур
ДЮСШ Звенигородка – «Явір-Олімп» 1:1
«ДЮСШ-Корсунь» – «ЛНЗ-Лебедин» 4:1
ДЮСШ Шпола – «Юність» 2:3
«Дніпро-80» – «ДЮСШ–2» 3:0
13 тур
«ДЮСШ–2» –ДЮСШ Шпола 4:1
«Юність» – «ДЮСШ-Корсунь» 3:2
«ЛНЗ-Лебедин» –ДЮСШ Звенигородка 2:3
«Явір-Олімп» – «ДЮСШ–1» 6:0
14 тур
«ДЮСШ–1» – «ЛНЗ-Лебедин»
ДЮСШ Звенигородка – «Юність»
«ДЮСШ-Корсунь» – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ Шпола – «Дніпро-80»
15 тур
«Дніпро-80» – «ДЮСШ-Корсунь»
«ДЮСШ–2» –ДЮСШ Звенигородка
«Юність» – «ДЮСШ–1»
«ЛНЗ-Лебедин» – «Явір-Олімп»
16 тур
«Явір-Олімп» – «Юність»
«ДЮСШ–1» – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ Звенигородка – «Дніпро-80»
«ДЮСШ-Корсунь» –ДЮСШ Шпола
17 тур
ДЮСШ Шпола –ДЮСШ Звенигородка
«Дніпро-80» – «ДЮСШ–1»
«ДЮСШ–2» – «Явір-Олімп»
«Юність» – «ЛНЗ-Лебедин»
18 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – «ДЮСШ–2»
«Явір-Олімп» – «Дніпро-80»
«ДЮСШ–1» –ДЮСШ Шпола
ДЮСШ Звенигородка – «ДЮСШ-Корсунь»

3 група

10 тур
ДЮСШ Монастирище – «ДЮСШ–1» 3:2
«Уманьферммаш» –ДЮСШ «Колос» 3:1
ДЮСШ Тальне –ДЮСШ Маньківка 2:2
«ДЮСШ–2» –ДЮКФП «Олімп» 0:1
11 тур
«ДЮСШ–1» – «Уманьферммаш–2» 9:0
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Тальне 8:0
ДЮСШ Маньківка – «Уманьферммаш» 1:2
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Монастирище  8:1
12 тур
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ «Колос» :
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Маньківка 3:0
«Уманьферммаш» –ДЮКФП «Олімп» :
ДЮСШ Тальне – «ДЮСШ–2» 2:3
13 тур
ДЮСШ Маньківка – «Уманьферммаш–2» 8:3
ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ–1» 3:1
«ДЮСШ–2» – «Уманьферммаш» 1:5
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Монастирище 5:0
14 тур
«ДЮСШ–1» – ДЮСШ Маньківка
«Уманьферммаш–2» – ДЮКФП «Олімп»
ДЮСШ Монастирище – «ДЮСШ–2»
«Уманьферммаш» – ДЮСШ Тальне
15 тур
«ДЮСШ–2» – «Уманьферммаш–2»
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Монастирище
ДЮКФП «Олімп» – «ДЮСШ–1»
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос»
16 тур
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ Тальне 
ДЮСШ «Колос» – ДЮКФП «Олімп»
«ДЮСШ–1» – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ Монастирище – «Уманьферммаш»
17 тур
ДЮСШ Тальне – «ДЮСШ–1»
«Уманьферммаш» – «Уманьферммаш–2»
«ДЮСШ–2» – ДЮСШ «Колос»
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Маньківка
18 тур
«ДЮСШ–1» – «Уманьферммаш»
ДЮСШ Маньківка – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Тальне
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ Монастирище


2002-2003 р.р.н.

1 група

8 тур
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Канів 2:5
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Городище 2:0
9 тур
ДЮСШ  «Снайпер» – ДЮСШ «Колос» 3:2
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ Канів 1:0
10 тур
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ «Снайпер» 1:2
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Городище     
11 тур
ДЮСШ «Снайпер» – ДЮСШ Канів
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Городище – ДЮСШ «Мрія»
12 тур
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Городище
ДЮСШ «Мрія» – «Дніпро-80-2»
13 тур
ДЮСШ Городище – ДЮСШ «Снайпер»
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Канів
14 тур
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ «Снайпер» – «Дніпро-80-2»

2 група

8 тур
ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь» 3:0
«Юність» – «Дніпро-80» 2:7
ФК «Старт» – КДЮСШ «Олімп» 0:0
9 тур
ДЮСШ «Колос» – «Юність» 1:2
«ДЮСШ-Корсунь» – ФК «Старт» 4:1
КДЮСШ «Олімп» – «Черкаський Дніпро» 1:3
10 тур
ФК «Старт» – ДЮСШ «Колос» 2:1
«Черкаський Дніпро» – «ДЮСШ-Корсунь» 5:1
«Дніпро-80» – КДЮСШ «Олімп» 3:0
11 тур
 ФК «Старт» – «Юність»
ДЮСШ «Колос» – «Черкаський Дніпро»
«ДЮСШ-Корсунь» – «Дніпро-80»
12 тур
«Юність» – КДЮСШ «Олімп»
ФК «Старт» – «Черкаський Дніпро»
«Дніпро-80» – ДЮСШ «Колос»
13 тур
«ДЮСШ-Корсунь» – КДЮСШ «Олімп»
«Черкаський Дніпро» – «Юність»
ФК «Старт» – «Дніпро-80»
14 тур
«Юність» – «ДЮСШ-Корсунь»
КДЮСШ «Олімп» – ДЮСШ «Колос»
«Дніпро-80» – «Черкаський Дніпро»

3 група

8 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола 4:0
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Монастирище 5:1
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ «Колос» 5:0
9 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – «УТК-ДЮСШ» :
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Жашків 1:3
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Маньківка :
10 тур
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Шпола 3:0
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос» 11:0
ДЮСШ Жашків – «ЛНЗ-Лебедин» 2:0
11 тур
ДЮСШ Жашків – «УТК-ДЮСШ»
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Шпола
12 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Монастирище
ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин»
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Жашків
13 тур
ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ»
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Шпола
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Монастирище
14 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Монастирище – «ЛНЗ-Лебедин»
ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Маньківка


2000-2001 р.р.н.

1 група

8 тур
ДЮСШ Чигирин – ДЮСШ «Мрія» 0:3
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – РК ДЮСШ «Снайпер» 0:1
9 тур
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Чигирин :
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ Канів 3:0
10 тур
ДЮСШ Чигирин – ДЮСШ Канів 3:2
ДЮСШ «Мрія» – РК ДЮСШ «Снайпер» 3:0
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – «Дніпро-80–2»
11 тур
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – ДЮСШ Чигирин
РК ДЮСШ «Снайпер» – ДЮСШ  Канів
12 тур
ДЮСШ Чигирин – РК ДЮСШ «Снайпер»
ДЮСШ «Мрія» – «Дніпро-80–2»
13 тур
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – ДЮСШ «Мрія»
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Канів
14 тур
РК ДЮСШ «Снайпер» – «Дніпро-80–2»
ДЮСШ Канів – ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт»

2 група

8 тур
«Черкаський Дніпро» – «Старт» 12:1
ФОСК «Колос» – «Дніпро-80» 1:8
9 тур
КДЮСШ «Олімп» – «Черкаський Дніпро» 0:4
«Старт» – «Дніпро-80» 1:2
10 тур
ФОСК «Колос» – «Старт» 2:0
«Черкаський Дніпро» – «ДЮСШ-Корсунь» 12:1
«Дніпро-80» – КДЮСШ «Олімп» 3:0
11 тур
КДЮСШ «Олімп» – «Старт»
«ДЮСШ-Корсунь» – «Дніпро-80»
12 тур
ФОСК «Колос» – КДЮСШ «Олімп»
«Старт» – «ДЮСШ-Корсунь»
13 тур
«ДЮСШ-Корсунь» – КДЮСШ «Олімп»
«Черкаський Дніпро» – ФОСК «Колос»
14 тур
ФОСК «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь»
«Дніпро-80» – «Черкаський Дніпро»

3 група

8 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола 3:1
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Тальне 5:1
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ «Колос» 3:2
9 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – «УТК-ДЮСШ» :
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Шпола 1:3
10 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Тальне 3:0
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос» 3:0
11 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Шпола
12 тур
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин»
13 тур
ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ»
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Тальне
14 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Маньківка
Залишити коментар