2004-2005 р.р.н. 

1 група

І В Н П СМ О
1 ФК «Черкаси» Черкаси 10 9 1 41-6 28
2 ДЮСШ Чигирин 10 7 2 1 32-8 23
3 ДЮСШ Канів 10 5 1 4 27-14 16
4 РК ДЮСШ Золотоніський р-н 10 5 5 32-38 15
5 «Дніпро-80–3» Черкаси 10 4 1 5 15-23 13
6 «Дніпро-80–2» Черкаси 10 4 1 5 19-30 13
7 ДЮСШ Чорнобай 10 1 2 7 9-27 5
8 ДЮСШ Золотоноша 10 1 9 11-40 3

2 група

І В Н П СМ О
1 «Дніпро-80» Черкаси 11 11 73-11 33
2 «Явір-Олімп» Сміла 12 8 2 2 54-16 26
3 ДЮСШ Звенигородка 11 7 2 2 42-31 23
4 «ДЮСШ-2» Ватутіне 11 6 1 4 30-30 19
5 «ДЮСШ-1» Ватутіне 11 4 1 6 39-40 13
6 «ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський 12 4 1 7 36-62 13
7 «Юність» Городище 12 4 8 35-55 12
8 «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин 12 1 4 7 13-42 7
9 ДЮСШ Шпола 12 3 9 13-48 3

3 група

І В Н П СМ О
1 ДЮФКП «Олімп» Христинівка 11 11 53-10 33
2 «Уманьферммаш» Умань 11 8 2 1 52-18 26
3 ДЮСШ «Колос» Катеринопіль 11 6 1 4 39-22 19
4 «ДЮСШ-1» Умань 11 5 3 2 36-22 18
5 ДЮСШ Монастирище 12 4 1 7 20-30 13
6 ДЮСШ Маньківка 12 4 1 7 18-30 13
7 «ДЮСШ-2» Умань 11 4 7 32-35 12
8 ДЮСШ Тальне 11 2 4 5 14-29 10
9 «Уманьферммаш-2» Умань 10 10 8-76 0

2002-2003р.р.н. 

1 група 

І В Н П СМ О
1 «Дніпро-80–2» Черкаси 6 5 1 25-6 16
2 ДЮСШ Канів 7 5 1 1 17-6 16
3 ДЮСШ «Снайпер» Золотоноша 7 4 1 2 20-17 13
4 ДЮСШ «Мрія» Черкаський р-н 7 2 5 7-15 6
5 ДЮСШ Городище 6 1 1 4 7-16 4
6 ДЮСШ «Колос» Канівський р-н 7 2 5 9-25 2

2 група 

І В Н П СМ О
1 «Дніпро-80» Черкаси 8 8 48-4 24
2 «Юність» Городище 8 5 3 25-23 15
3 ДЮСШ «Колос» Катеринопіль 9 4 1 4 13-17 13
4 «ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський 9 4 1 4 13-20 13
5 ФК «Старт» Звенигородка 9 3 1 5 11-21 10
6 «Черкаський Дніпро» Білозір’я 8 2 1 5 9-16 7
7 КДЮСШ «Олімп» Кам’янка 9 1 2 6 8-26 5

3 група

І В Н П СМ О
1 «УТК-ДЮСШ» Умань 7 6 1 25-4 18
2 ДЮСШ Маньківка 7 5 1 1 23-5 16
3 ДЮСШ Жашків 9 5 1 3 22-15 16
4 «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин 8 4 1 3 14-11 13
5 ДЮСШ Монастирище 8 4 4 18-17 12
6 ДЮСШ Шпола 8 1 2 5 5-19 5
7 ДЮСШ «Колос» Лисянка 9 1 8 5-41 1


2000-2001р.р.н. 

1 група

І В Н П СМ О
1 ДЮСШ «Мрія» Черкаський р-н 8 5 2 1 19-5 17
2 «Дніпро-80–2» Черкаси 6 5 1 28-8 15
3 РК ДЮСШ «Снайпер» Золотоніськ.р-н 7 3 4 9-18 9
4 ДЮСШ Канів 7 2 2 3 7-9 8
5 ДЮСШ Чигирин 7 1 2 4 6-12 5
6 ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» Леськи 7 2 5 6-23 2

2 група  

І В Н П СМ О
1 «Дніпро-80» Черкаси 8 8 40-6 24
2 «Черкаський Дніпро» Білозір’я 8 7 1 45-6 21
3 ФОСК «Колос» Городище 7 2 1 4 11-21 7
4 «ДЮСШ-Корсунь» К.-Шевченківський 6 2 4 12-27 6
5 «Старт» Смілянський р-н 8 2 6 10-37 6
6 КДЮСШ «Олімп» Кам’янка 7 1 6 7-28 1

3 група

І В Н П СМ О
1 «УТК-ДЮСШ» Умань 7 6 1 16-7 18
2 ДЮСШ Шпола 7 5 2 22-10 15
3 ДЮСШ Маньківка 7 5 2 26-8 15
4 «ЛНЗ-Лебедин» Лебедин 6 2 1 3 6-10 7
5 ДЮСШ Тальне 8 2 1 5 7-22 7
6 ДЮСШ «Колос» Лисянка 7 7 3-23 0