1 тур

3.08 ФК Біла Церква – Олімпік 1:3

3.08 Вікторія – ФК Тростянець-2 4:2

3.08 Авангард – Атлет 0:2

3.08 Рубікон-Вишневе – Агродім 2:1

4.08 ЛНЗ-Лебедин – ФК Чернігів 1:1

4.08 Дніпро – МФК Первомайськ 2:5

 

2 тур

10.08 Олімпік – МФК Первомайськ

10.08 ФК Чернігів – Дніпро

10.08 Рубікон-Вишневе – ЛНЗ-Лебедин

10.08 Агродім – Атлет

10.08 ФК Біла Церква – Вікторія

11.08 ФК Тростянець-2 – Авангард

 

3 тур

17.08 Вікторія – Олімпік

17.08 Авангард – ФК Біла Церква

17.08 Агродім – ФК Тростянець-2

17.08 МФК Первомайськ – ФК Чернігів

18.08 ЛНЗ-Лебедин – Атлет

18.08 Дніпро – Рубікон-Вишневе

 

4 тур

24.08 Олімпік – ФК Чернігів

24.08 Рубікон-Вишневе – МФК Первомайськ

24.08 Атлет – Дніпро

24.08 ФК Біла Церква – Агродім

24.08 Вікторія – Авангард

25.08 ФК Тростянець-2 – ЛНЗ-Лебедин

 

5 тур

31.08 Авангард – Олімпік

31.08 Агродім – Вікторія

31.08 МФК Первомайськ – Атлет

31.08 ФК Чернігів – Рубікон-Вишневе

1.09 ЛНЗ-Лебедин – ФК Біла Церква

1.09 Дніпро – ФК Тростянець-2

 

6 тур

7.09 Олімпік – Рубікон-Вишневе

7.09 Атлет – ФК Чернігів

7.09 ФК Біла Церква – Дніпро

7.09 Вікторія – ЛНЗ-Лебедин

7.09 Авангард – Агродім

8.09 ФК Тростянець-2 – МФК Первомайськ

 

7 тур

14.09 Агродім – Олімпік

14.09 МФК Первомайськ – ФК Біла Церква

14.09 ФК Чернігів – ФК Тростянець-2

14.09 Рубікон-Вишневе – Атлет

15.09 ЛНЗ-Лебедин – Авангард

15.09 Дніпро – Вікторія

 

8 тур

21.09 Олімпік – Атлет

21.09 ФК Біла-Церква – ФК Чернігів

21.09 Вікторія – МФК Первомайськ

21.09 Авангард – Дніпро

21.09 Агродім – ЛНЗ-Лебедин

22.09 ФК Тростянець-2 – Рубікон-Вишневе

 

9 тур

29.09 ЛНЗ-Лебедин – Олімпік

28.09 МФК Первомайськ – Авангард

28.09 ФК Чернігів – Вікторія

28.09 Рубікон-Вишневе – ФК Біла Церква

28.09 Атлет – ФК Тростянець-2

29.09 Дніпро – Агродім

 

10 тур

6.10 Олімпік – ФК Тростянець-2

6.10 ФК Біла Церква – Атлет

6.10 Вікторія – Рубікон-Вишневе

6.10 Авангард – ФК Чернігів

6.10 Агродім – МФК Первомайськ

7.10 ЛНЗ-Лебедин – Дніпро

 

11 тур

12.10 МФК Первомайськ – ЛНЗ-Лебедин

12.10 ФК Чернігів – Агродім

12.10 Рубікон-Вишневе – Авангард

13.10 Дніпро – Олімпік

13.10 Атлет – Вікторія

13.10 ФК Тростянець-2 – ФК Біла Церква

 

12 тур

19.10 Олімпік – ФК Біла Церква

19.10 Агродім – Рубікон-Вишневе

19.10 ФК Чернігів – ЛНЗ-Лебедин

19.10 МФК Первомайськ – Дніпро

20.10 ФК Тростянець-2 – Вікторія

20.10 Атлет – Авангард

 

13 тур

26.10 МФК Первомайськ – Олімпік

26.10 Авангард – ФК Тростянець-2

26.10 Вікторія – ФК Біла Церква

27.10 Дніпро – ФК Чернігів

27.10 ЛНЗ-Лебедин – Рубікон-Вишневе

27.10 Атлет – Агродім

 

14 тур

2.11 Олімпік – Вікторія

2.11 ФК Біла Церква – Авангард

2.11 Рубікон-Вишневе – Дніпро

2.11 ФК Чернігів – МФК Первомайськ

3.11 ФК Тростянець-2 – Агродім

3.11 Атлет – ЛНЗ-Лебедин

 

 

Резервні дні: 9,10,16,17.11.2019 р., 16,17.05.2020 р.

 

Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за два тури до закінчення групового етапу чемпіонату.

 

Матчі останнього туру мають проводитися в один день та розпочинатися одночасно о 18.00.