Чемпіонат України серед команд Другої ліги 2021/2022

Княжа-Арена, с.Щасливе

Рубікон (Київ) – ЛНЗ (Черкаси) 1:2

Голи: Покойовий (15,п) – Бобко (36,п), Галенко (76,п)

ЛНЗ: Попович, Лопирьонок, Тарасенко, Бурлін, Норенков, Тищенко (Замуренко,73), Насонов (Голіков,73), Євдокимов (Долінський,59), Бобко (Войцеховський,57), Сторчоус (Пучковський,59), Галенко

Перший тайм зустрічі з перших хвилин був досить напруженим. Обидві команди хотіли якнайшвидше відкрити рахунок у грі, тому активно йшли вперед. Першими відзначились саме господарі. На 15 хвилині арбітр призначає пенальті в ворота Андрія Поповича. І влучним ударом Покойовий відкриває рахунок у матчі. Черкасці з новими силами пішли в атаку і знову, після фолу на Галенку рефері призначає ще один пенальті, тепер у ворота Рубікону. Його майстерно виконує Бобко – 1:1.

Другий тайм був менш рівним, адже ЛНЗ домінував над суперником, створюючи момент за моментом. Були вони і у Пучковського, і у Норенкова, і у Галенка. До речі, Ярослав на 76 хвилині заробив і реалізував ще один пенальті. Його голи приносить перемогу ЛНЗ у важкому матчі з Рубіконом.