Без проблем: ЛНЗ вдома розібрався з Росавою

ЛНЗ-Лебедин на власному полі легко переміг степанську Росаву-Нашу Рябу. Госодарям вистачило 20 хвилин, щоб вирішити всі питання, а на 30 хвилині гості залишилися в меншості.

Шульга Сергій (Кам’янський р-н)

ЛНЗ: Дейнеко – Листопад, Кондратюк (Алєксандров 46), Парфьонов, Калініч – Гуд (Боровик 46), Коломієць (Тубольцев 46), Вакуленко, Султанов (Дєдов 46), Грицай (Остренко 70) – Литовчак (Охременко 61)

Росава (старт): Сорокін – Нікітенко, Баранов, Понежда, Бовшик, Франчук І., Франчук В., Столяр, Головко, Бабаєв, Кисіль
Головний тренер: Віктор Запара

Після напруженого виїзду до Львівської області ЛНЗ-Лебедину просто необхідний був відпочинок. Із календарем пощастило. У сьогоднішньому матчі Росава зовсім не кусала чемпіонів області, на відміну від минулорічних протистоянь.

На 9 хвилині Султанов закрутив у дальній кут, Сорокін відбив, а Литовчак зіграв на добиванні – 1:0. Незабаром відзначився Грицай. Його щільний удар з-за меж карної зони ліг точно в площину воріт – 2:0.

Усе стало зрозуміло ще за 10 хвилин. За зрив атаки, яку виборював Коломієць, Понежда отримав другу жовту і залишив Росаву вдесятьох. Від цього часу на полі не відбувалося нічого, окрім тотального контролю м’яча футболістами Гречаного і купи змарнованих моментів у їхньому ж виконанні.

Найбільше шансів стратив Литовчак. У його пасиві декілька побачень із Сорокіним, які голкіпер Росави виграв. Мар’ян зберіг патрони. Також поодинокі моменти мали Дєдов, Охременко, Остренко і Вакуленко, а також Гуд на початку гри. Що стосується гостей, то вони жодного разу не змусили активно працювати Дейнеку. Сьогодні у воротах був він. Гречаний дав відпочити майже половині складу.

Отож ЛНЗ переміг 2:0, а в середу зіграє матч-відповідь Кубку України проти Рочина о 16:00 в Лебедині.