Литовчак дарує перемогу над Авангардом К

ЛНЗ-Лебедин у матчі 20 туру чемпіонату України на виізді мінімально здолав корюківський Авангард.

Аматорський чемпіонат України

20 тур

11 травня, 16:00

Корюківка, Чернігівська обл., стадіон Паперовик

«Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) 0:1

Гол: Литовчак (23)

Гринь К.А. (Київська обл.)

Парасунько О.В. (Київ)

Резнік А.Ю. (Київська обл.)

Щербатенко Я.В. (Чернігівська обл.)

Спостерігач арбітражу – Молгамов А.Л. (Суми)

ЛНЗ: Козаченко – Крамар, Листопад, Кондратюк, Калініч – Коломієць (Тубольцев 86), Грицай (Вакуленко 75), Ткаченко (Лобов 46), Дєдов (Гуд 79), Колос (Парфьонов 89) – Литовчак

Авангард К: Падун – Даченко (Алаєв 75), Поляниця, Чуланов, Ментей, Яловець, Вересоцький, Сираш, Твердовський, Хирин (Виставний 81), Дульзон (Авраменко 79)

Головний тренер: Валерій Чорний

Далеко не найсильніша команда турнірну завдала Лебедину достатньо клопоту на старті поєдинку. За 20 хвилин підопічні Валерія Чорного чотири рази загрожували воротам Козаченка. Найнебезпечнішим став удар на 6 хвилині в міліметрах від дев‘ятки. Потім був хороший постріл низом, який змусив голкіпера вистрибувати під дальню стійку, і два удари головою.

На противагу гості більш раціонально використали свій шанс. Грицай запустив божественну дзиґу на Колоса (переглянете у відео), той прибрав зі свого шляху захисника і прострілив точно на ногу Литовчака – 0:1.

Через дощ гра набула сумбурного характеру і до перерви не відбулося нічого цікавого. Колективи пішли відпочивати за мінімальної переваги ЛНЗ. У другому таймі швидкості зросли, але гра без воріт продовжувалася. Хіба що Грицай другим темпом хотів перебити голкіпера, який зіграв на виході, але дистанція була завелика, нога – ліва, а у воротах уже чекали захисники.

Темп знизився – цьому сприяли і регулярні паузи на полі, тому, окрім напівмоментів, згадати варто влучання Литовчака в стійку головою з філігранної передачі Колоса. Реально гарячою стала кінцівка матчу, а точніше додані арбітром три хвилини. За цей час Авангард міг двічі зрівняти рахунок, утім спочатку Листопад підстрахував Козаченка, а потім і сам Дмитро впорався з прицільним ударом у дальній кут.

У підсумку ЛНЗ переміг 0:1 і наступний матч проведе аж 25 травня вдома проти Первомайська о 16:00.