Ель-Черкасіко: ЛНЗ повністю переграв МСК Дніпро в дербі чемпіонату України

ЛНЗ-Лебедин у матчі 10 туру чемпіонату України набив шість голів черкаському Дніпру.

Аматорський чемпіонат України

10 тур

5 жовтня, 15:00

Лебедин, Черкаська область, ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – МСК «Дніпро» (Черкаси) 6:0

Голи: Грицай (39 пен.), Кондратюк (66), Литовчак (73, 85, 90), Тубольцев (87)

Ухов А.Ю. (Кривий Ріг)

Кравченко О.І. (Кропивницький)

Кушніренко Є.Є. (Кривий Ріг)

Ларін К.Ю. (Черкаси)

Спортерігач арбітражу – Дробітько О.Б. (Полтава)

ЛНЗ: Козаченко – Коломієць, Кондратюк, Листопад, Калініч – Поступаленко (Тубольцев 67), Грицай, Ткаченко (Шестіпалов 86), Колос (Вакуленко 74), Дєдов (Поплавка 65) – Качур (Литовчак 64)

Дніпро: Скринський – Лукомський (Дашко 71), Кулик, Малюков, Вініченко, Пантелей, Дзюба (Сініцин 57), Масоха (Моренко 46), Бузинський, Загоруйко (Шевченко 67), Гарнага (Антоненко 46)

Головний тренер: Євген Тарасенко

Очікуваний результат у зістрічі між лідером таблиці і останньою командою з одним очком за 9 матчів. При цьому ЛНЗ довелося витратити півгодини, щоб розпечатати ворота суперника. Підпічні Гречаного повністю контролювали хід гри, але забили вже наприкінці першої половини – Грицай заробив пенальті і сам його реалізував – 1:0.

Перші 45 хвилин були небагаті на моменти і гру біля воріт, оскільки слизьке через дощ поле змінило правила гри: відскоки, прийоми, передачі – треба було вкладатися ще втричі сильніше, щоб задуми ставали реалізованими. У Дніпра єдина нагода відзначитись була на 44 хвилині, коли простріл з лівого флангу слизнув по нозі Листопада і полетів у поперечину Козаченка.

Другий тайм ЛНЗ розпочав активніше, щоб збільшити перевагу в рахунку і не сидіти на невпевнених 1:0. Грицай одразу після свистка міг двічі забити, далі Коломієць не заштовхав м’яч з декількох метрів, а потім Листопад поцілив уже у ворожу поперечину. Другий м’яч залетів на 66 хвилині: Кондратюк розібрався після подачі з кутового – 2:0. ЛНЗ забив сьогодні всі голи з меж штрафного майданчика, тому наступні чотири стали схожими один на одного. Литовчак скористався помилкою голкіпера, який запустив собі між ніг слизьку мишу – 3:0. Потім Мар’ян оформив дубль з пасу Поплавки на порожні ворота, далі Тубольцев відзначився побідно Кондратюку і на завершення Литовчак оформив хет-трик головою – 6:0.

У підсумку легка перемога ЛНЗ, яку дніпряни відтерміновували, як могли. Наступний матч ЛНЗ зіграє в середу в Лебедині в межах 1/4 Кубку України проти Олімпії (Савинці). Початок гри о 14:00.