1 КОЛО

Початок матчів о 18:00

Тур №1 (03.06.2017)

ЛНЗ (Лебедин) – Лебедин 7:1

Надточаївка – Вись (Веселий Кут) 0:3

Юніт (Шпола) – Регіон (Мокра Калигірка) 0:0

ДЮСШ (Шпола)-вихідний

Тур №2(10.06.2017)

ДЮСШ(Шпола) – Юніт(Шпола)

Надточаївка – ЛНЗ(Лебедин) 1:4

Лебедин – Вись(Веселий Кут) 0:6

Регіон(Мокра Калигірка)-вихідний

Тур №3(17.06.2017)

ЛНЗ(Лебедин)- Вись(Веселий Кут) 3:1

ДЮСШ(Шпола)-Надточаївка 5:1

Регіон(Мокра Калигірка) – Лебедин 5:1

Юніт(Шпола)-вихідний

Тур №4(24.06.2017)

Юніт(Шпола)- Вись(Веселий Кут)

ЛНЗ(Лебедин)-Регіон(Мокра Калигірка)

Лебедин-ДЮСШ(Шпола)

Надточаївка-вихідний

Тур №5(01.07.2017)

Надточаївка-Юніт (Шпола)

ЛНЗ(Лебедин)-ДЮСШ(Шпола)

Вись(Веселий Кут) -Регіон(Мокра Калигірка)

Лебедин-вихідний

Тур №6(08.07.2017)

Юніт(Шпола) – ЛНЗ(Лебедин)

Регіон(Мокра Калигірка) – ДЮСШ(Шпола)

Лебедин – Надточаївка

Веселий Кут-вихідний

Тур №7(15.07.2017)

Юніт(Шпола) – Лебедин

ДЮСШ(Шпола)- Вись(Веселий Кут)

Надточаївка-Регіон(Мокра Калигірка)

ЛНЗ(Лебедин)-вихідний

“ЛНЗ-Лебедин” представлений в чемпіонаті області серед дитячо-юнацьких команд у трьох вікових групах: 
2000-01 (3 група)
2002-03 (3 група)
2004-05 (2 група)


2004-2005 р.р.н.

1 група

8 тур
ДЮСШ Золотоноша – «Дніпро-80–2» 0:3
ФК «Черкаси» – РК ДЮСШ 10:1
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Чигирин 0:1
«Дніпро-80–3» – ДЮСШ Чорнобай 1:1
9 тур
РК ДЮСШ – «Дніпро-80–2» 4:1
ДЮСШ Чорнобай – ДЮСШ Канів 0:0
ДЮСШ Чигирин – ФК «Черкаси» 1:2
«Дніпро-80–3» – ДЮСШ Золотоноша 2:1
10 тур
ДЮСШ Золотоноша – РК ДЮСШ 2:6
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Чорнобай 3:0
ДЮСШ Канів – «Дніпро-80–3» 3:0
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Чигирин 0:0
11 тур
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Золотоноша
«Дніпро-80–3» – ФК «Черкаси»
ДЮСШ Чорнобай – «Дніпро-80–2»
ДЮСШ Чигирин – РК ДЮСШ
12 тур
ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Чигирин
РК ДЮСШ – ДЮСШ Чорнобай
«Дніпро-80–2» – «Дніпро-80–3»
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Канів
13 тур
ФК «Черкаси» – ДЮСШ Золотоноша
ДЮСШ Канів – «Дніпро-80–2»
ДЮСШ Чорнобай – ДЮСШ Чигирин
«Дніпро-80–3» – РК ДЮСШ
14 тур
ДЮСШ Золотоноша – ДЮСШ Чорнобай
РК ДЮСШ – ДЮСШ Канів
«Дніпро-80–2» – ФК «Черкаси»
ДЮСШ Чигирин – «Дніпро-80–3»

2 група

10 тур
«ДЮСШ-Корсунь» – «ДЮСШ–1» 7:5
ДЮСШ Шпола – «Явір-Олімп» 1:3
«Дніпро-80» – «ЛНЗ-Лебедин» 6:0
«ДЮСШ–2» – «Юність» 6:3
11 тур
«Юність» – «Дніпро-80» 1:6
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Шпола 0:0
«Явір-Олімп» – «ДЮСШ-Корсунь» 11:0
«ДЮСШ–1» –ДЮСШ Звенигородка 0:4
12 тур
ДЮСШ Звенигородка – «Явір-Олімп» 1:1
«ДЮСШ-Корсунь» – «ЛНЗ-Лебедин» 4:1
ДЮСШ Шпола – «Юність» 2:3
«Дніпро-80» – «ДЮСШ–2» 3:0
13 тур
«ДЮСШ–2» –ДЮСШ Шпола 4:1
«Юність» – «ДЮСШ-Корсунь» 3:2
«ЛНЗ-Лебедин» –ДЮСШ Звенигородка 2:3
«Явір-Олімп» – «ДЮСШ–1» 6:0
14 тур
«ДЮСШ–1» – «ЛНЗ-Лебедин»
ДЮСШ Звенигородка – «Юність»
«ДЮСШ-Корсунь» – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ Шпола – «Дніпро-80»
15 тур
«Дніпро-80» – «ДЮСШ-Корсунь»
«ДЮСШ–2» –ДЮСШ Звенигородка
«Юність» – «ДЮСШ–1»
«ЛНЗ-Лебедин» – «Явір-Олімп»
16 тур
«Явір-Олімп» – «Юність»
«ДЮСШ–1» – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ Звенигородка – «Дніпро-80»
«ДЮСШ-Корсунь» –ДЮСШ Шпола
17 тур
ДЮСШ Шпола –ДЮСШ Звенигородка
«Дніпро-80» – «ДЮСШ–1»
«ДЮСШ–2» – «Явір-Олімп»
«Юність» – «ЛНЗ-Лебедин»
18 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – «ДЮСШ–2»
«Явір-Олімп» – «Дніпро-80»
«ДЮСШ–1» –ДЮСШ Шпола
ДЮСШ Звенигородка – «ДЮСШ-Корсунь»

3 група

10 тур
ДЮСШ Монастирище – «ДЮСШ–1» 3:2
«Уманьферммаш» –ДЮСШ «Колос» 3:1
ДЮСШ Тальне –ДЮСШ Маньківка 2:2
«ДЮСШ–2» –ДЮКФП «Олімп» 0:1
11 тур
«ДЮСШ–1» – «Уманьферммаш–2» 9:0
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Тальне 8:0
ДЮСШ Маньківка – «Уманьферммаш» 1:2
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Монастирище  8:1
12 тур
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ «Колос» :
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Маньківка 3:0
«Уманьферммаш» –ДЮКФП «Олімп» :
ДЮСШ Тальне – «ДЮСШ–2» 2:3
13 тур
ДЮСШ Маньківка – «Уманьферммаш–2» 8:3
ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ–1» 3:1
«ДЮСШ–2» – «Уманьферммаш» 1:5
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Монастирище 5:0
14 тур
«ДЮСШ–1» – ДЮСШ Маньківка
«Уманьферммаш–2» – ДЮКФП «Олімп»
ДЮСШ Монастирище – «ДЮСШ–2»
«Уманьферммаш» – ДЮСШ Тальне
15 тур
«ДЮСШ–2» – «Уманьферммаш–2»
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Монастирище
ДЮКФП «Олімп» – «ДЮСШ–1»
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос»
16 тур
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ Тальне 
ДЮСШ «Колос» – ДЮКФП «Олімп»
«ДЮСШ–1» – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ Монастирище – «Уманьферммаш»
17 тур
ДЮСШ Тальне – «ДЮСШ–1»
«Уманьферммаш» – «Уманьферммаш–2»
«ДЮСШ–2» – ДЮСШ «Колос»
ДЮКФП «Олімп» – ДЮСШ Маньківка
18 тур
«ДЮСШ–1» – «Уманьферммаш»
ДЮСШ Маньківка – «ДЮСШ–2»
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Тальне
«Уманьферммаш–2» – ДЮСШ Монастирище


2002-2003 р.р.н.

1 група

8 тур
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Канів 2:5
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Городище 2:0
9 тур
ДЮСШ  «Снайпер» – ДЮСШ «Колос» 3:2
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ Канів 1:0
10 тур
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ «Снайпер» 1:2
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Городище     
11 тур
ДЮСШ «Снайпер» – ДЮСШ Канів
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Городище – ДЮСШ «Мрія»
12 тур
ДЮСШ Канів – ДЮСШ Городище
ДЮСШ «Мрія» – «Дніпро-80-2»
13 тур
ДЮСШ Городище – ДЮСШ «Снайпер»
«Дніпро-80-2» – ДЮСШ Канів
14 тур
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ «Снайпер» – «Дніпро-80-2»

2 група

8 тур
ДЮСШ «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь» 3:0
«Юність» – «Дніпро-80» 2:7
ФК «Старт» – КДЮСШ «Олімп» 0:0
9 тур
ДЮСШ «Колос» – «Юність» 1:2
«ДЮСШ-Корсунь» – ФК «Старт» 4:1
КДЮСШ «Олімп» – «Черкаський Дніпро» 1:3
10 тур
ФК «Старт» – ДЮСШ «Колос» 2:1
«Черкаський Дніпро» – «ДЮСШ-Корсунь» 5:1
«Дніпро-80» – КДЮСШ «Олімп» 3:0
11 тур
 ФК «Старт» – «Юність»
ДЮСШ «Колос» – «Черкаський Дніпро»
«ДЮСШ-Корсунь» – «Дніпро-80»
12 тур
«Юність» – КДЮСШ «Олімп»
ФК «Старт» – «Черкаський Дніпро»
«Дніпро-80» – ДЮСШ «Колос»
13 тур
«ДЮСШ-Корсунь» – КДЮСШ «Олімп»
«Черкаський Дніпро» – «Юність»
ФК «Старт» – «Дніпро-80»
14 тур
«Юність» – «ДЮСШ-Корсунь»
КДЮСШ «Олімп» – ДЮСШ «Колос»
«Дніпро-80» – «Черкаський Дніпро»

3 група

8 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола 4:0
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Монастирище 5:1
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ «Колос» 5:0
9 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – «УТК-ДЮСШ» :
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Жашків 1:3
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Маньківка :
10 тур
ДЮСШ Монастирище – ДЮСШ Шпола 3:0
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос» 11:0
ДЮСШ Жашків – «ЛНЗ-Лебедин» 2:0
11 тур
ДЮСШ Жашків – «УТК-ДЮСШ»
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Шпола
12 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Монастирище
ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин»
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Жашків
13 тур
ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ»
ДЮСШ Жашків – ДЮСШ Шпола
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Монастирище
14 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Монастирище – «ЛНЗ-Лебедин»
ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Маньківка


2000-2001 р.р.н.

1 група

8 тур
ДЮСШ Чигирин – ДЮСШ «Мрія» 0:3
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – РК ДЮСШ «Снайпер» 0:1
9 тур
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Чигирин :
ДЮСШ «Мрія» – ДЮСШ Канів 3:0
10 тур
ДЮСШ Чигирин – ДЮСШ Канів 3:2
ДЮСШ «Мрія» – РК ДЮСШ «Снайпер» 3:0
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – «Дніпро-80–2»
11 тур
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – ДЮСШ Чигирин
РК ДЮСШ «Снайпер» – ДЮСШ  Канів
12 тур
ДЮСШ Чигирин – РК ДЮСШ «Снайпер»
ДЮСШ «Мрія» – «Дніпро-80–2»
13 тур
ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт» – ДЮСШ «Мрія»
«Дніпро-80–2» – ДЮСШ Канів
14 тур
РК ДЮСШ «Снайпер» – «Дніпро-80–2»
ДЮСШ Канів – ДЮСШ «Мрія»-«Агростарт»

2 група

8 тур
«Черкаський Дніпро» – «Старт» 12:1
ФОСК «Колос» – «Дніпро-80» 1:8
9 тур
КДЮСШ «Олімп» – «Черкаський Дніпро» 0:4
«Старт» – «Дніпро-80» 1:2
10 тур
ФОСК «Колос» – «Старт» 2:0
«Черкаський Дніпро» – «ДЮСШ-Корсунь» 12:1
«Дніпро-80» – КДЮСШ «Олімп» 3:0
11 тур
КДЮСШ «Олімп» – «Старт»
«ДЮСШ-Корсунь» – «Дніпро-80»
12 тур
ФОСК «Колос» – КДЮСШ «Олімп»
«Старт» – «ДЮСШ-Корсунь»
13 тур
«ДЮСШ-Корсунь» – КДЮСШ «Олімп»
«Черкаський Дніпро» – ФОСК «Колос»
14 тур
ФОСК «Колос» – «ДЮСШ-Корсунь»
«Дніпро-80» – «Черкаський Дніпро»

3 група

8 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Шпола 3:1
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ Тальне 5:1
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ «Колос» 3:2
9 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – «УТК-ДЮСШ» :
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ Шпола 1:3
10 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ Тальне 3:0
ДЮСШ Маньківка – ДЮСШ «Колос» 3:0
11 тур
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Маньківка
ДЮСШ «Колос» – ДЮСШ Шпола
12 тур
ДЮСШ Тальне – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Шпола – «ЛНЗ-Лебедин»
13 тур
ДЮСШ Маньківка – «УТК-ДЮСШ»
«ЛНЗ-Лебедин» – ДЮСШ Тальне
14 тур
«УТК-ДЮСШ» – ДЮСШ «Колос»
ДЮСШ Шпола – ДЮСШ Маньківка

Регламент

Календар:

Початок матчів:
1, 2, 3, 4, 5 тури – о 16-00
6, 7, 8, 9, 10, 11 тури – о 17-00

1 тур 29 квітня (субота)
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Авангард” 2:0
ФК “Уманьферммаш” – “Альтаїр” 4:3
“Олімп” – ФК “Спартак” 1:1
“Златокрай-2017” – “ЛНЗ-Лебедин” 0:2
ФК “Колос” – ФК “УТК” 1:6
“Росава-Наша Ряба ” – СК “Базис” 0:2

2 тур 6 травня (субота)
ФК “Авангард” – СК “Базис” 2:3
ФК “УТК” – “Росава-Наша Ряба” 3:1
“ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Колос” 2:1
ФК “Спартак” – “Златокрай-2017” 0:3
“Альтаїр” – “Олімп” 3:0
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Уманьферммаш” 0:1

3 тур 13 травня (субота)
ФК “Уманьферммаш” – ФК “Авангард” 2:1
“Олімп” – “Академія-Черкаський Дніпро” 1:1
“Златокрай-2017” – “Альтаїр” 3:1
ФК “Колос” – ФК “Спартак” 5:0
“Росава-Наша Ряба” – “ЛНЗ-Лебедин” 3:8
СК “Базис” – ФК “УТК” 1:2

4 тур 20 травня (субота)
ФК “Авангард” – ФК “УТК” 1:2
“ЛНЗ-Лебедин” – СК “Базис” 2:0
ФК “Спартак” – “Росава-Наша Ряба” 1:3
“Альтаїр” – ФК “Колос” 5:2
“Академія-Черкаський Дніпро” – “Златокрай-2017” 1:0
ФК “Уманьферммаш” – “Олімп” 1:0

5 тур 27 травня (субота)
“Олімп” – ФК “Авангард” 3:2
“Златокрай-2017” – ФК “Уманьферммаш” 1:0
ФК “Колос” – “Академія-Черкаський Дніпро” 2:0
“Росава-Наша Ряба” – “Альтаїр” 0:3
СК “Базис” – ФК “Спартак” 7:1
ФК “УТК” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:0

6 тур 3 червня (субота)
ФК “Авангард” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:5
ФК “Спартак” – ФК “УТК” 0:6
“Альтаїр” – СК “Базис” 4:2 
“Академія-Черкаський Дніпро” – “Росава-Наша Ряба” 1:1
ФК “Уманьферммаш” – ФК “Колос” 1:2
“Олімп” – “Златокрай-2017” 1:0

7 тур 10 червня (субота)
“Златокрай-2017” – ФК “Авангард” 4:2
ФК “Колос” – “Олімп” 2:1
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Уманьферммаш” 0:0
СК “Базис” – “Академія-Черкаський Дніпро” 3:2
ФК “УТК” – “Альтаїр” 1:1
“ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Спартак” 11:0

8 тур 17 червня (субота)
ФК “Авангард” – ФК “Спартак” 1:0
“Альтаїр” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:1
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “УТК” 1:1
ФК “Уманьферммаш” – СК “Базис” 1:4
“Олімп” – “Росава-Наша Ряба” 1:0
“Златокрай-2017” – ФК “Колос” 3:2

9 тур 24 червня (субота)
ФК “Колос” – ФК “Авангард” 7:1
“Росава-Наша Ряба” – “Златокрай-2017” 1:4
СК “Базис” – “Олімп” 1:0
ФК “УТК” – ФК “Уманьферммаш” 0:1
“ЛНЗ-Лебедин” – “Академія-Черкаський Дніпро” 6:0
ФК “Спартак” – “Альтаїр” 1:3

10 тур 1 липня (субота)
ФК “Авангард” – “Альтаїр” 0:7
“Академія-Черкаський Дніпро” – ФК “Спартак” 5:0
ФК “Уманьферммаш” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:2
“Олімп” – ФК “УТК” 1:5
“Златокрай-2017” – СК “Базис” 5:4
ФК “Колос” – “Росава-Наша Ряба” 1:0

11 тур 8 липня (субота)
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Авангард” 2:3
СК “Базис” – ФК “Колос” 6:3
ФК “УТК” – “Златокрай-2017” 3:0
“ЛНЗ-Лебедин” – “Олімп” 5:1
ФК “Спартак” – ФК “Уманьферммаш” 0:7
“Альтаїр” – “Академія-Черкаський Дніпро” 2:1

12 тур 19 серпня (субота)
«Авангард» – «Академія-Черкаський Дніпро» 3:0
«Альтаїр» – «Уманьферммаш» 1:1
«Спартак» – «Олімп» 0:2
«ЛНЗ-Лебедин» – «Златокрай-2017» 4:0
УТК – «Колос» 3:1
СК «Базис» – «Росава-Наша Ряба» 0:0

13 тур 26 серпня (субота)
СК «Базис» – «Авангард» 3:2
«Росава-Наша Ряба» – УТК 1:1
«Колос» – «ЛНЗ-Лебедин» 2:2
«Златокрай-2017» – «Спартак» 3:0
«Олімп» – «Альтаїр» 0:0
«Уманьферммаш» – «Академія-Черкаський Дніпро» 1:0

14 тур 2 вересня (субота)
«Авангард» – «Уманьферммаш» 2:2
«Академія-Черкаський Дніпро» – «Олімп» 2:2
«Альтаїр» – «Златокрай-2017» 1:1
«Спартак» – «Колос» 0:2
«ЛНЗ-Лебедин» – «Росава-Наша Ряба» 2:0
УТК – СК «Базис» 2:1

15 тур 9 вересня (субота)
УТК – «Авангард» 2:1
СК «Базис» – «ЛНЗ-Лебедин» 1:1
«Росава-Наша Ряба» – «Спартак» 4:0
«Колос» – «Альтаїр» 1:2
«Златокрай-2017» – «Академія-Черкаський Дніпро» 4:1
«Олімп» – «Уманьферммаш» 1:2

16 тур 16 вересня (субота)
«Авангард» – «Олімп» 1:2
«Уманьферммаш» – «Златокрай-2017» 0:0
«Академія-Черкаський Дніпро» – «Колос» 1:0
«Альтаїр» – «Росава-Наша Ряба» 1:0
«Спартак» – СК «Базис» 2:6
«ЛНЗ-Лебедин» – УТК 1:1

17 тур 23 вересня (субота)
«ЛНЗ-Лебедин» – «Авангард» 11:2
УТК – «Спартак» 4:1
СК «Базис» – «Альтаїр» 0:0
«Росава-Наша Ряба» – «Академія-Черкаський Дніпро» 4:0
«Колос» – «Уманьферммаш» 0:1
«Златокрай-2017» – «Олімп» 2:0

18 тур 30 вересня (субота)
«Авангард» – «Златокрай-2017» 1:0
«Олімп» – «Колос» 2:0
«Уманьферммаш» – «Росава-Наша Ряба» 0:1
«Академія-Черкаський Дніпро» – СК «Базис» 1:4
«Альтаїр» – УТК 1:1
«Спартак» – «ЛНЗ-Лебедин» 0:1

19 тур 7 жовтня (субота)
«Спартак» – «Авангард» 1:1
«ЛНЗ-Лебедин» – «Альтаїр» 6:0
УТК – «Академія-Черкаський Дніпро» 6:1
СК «Базис» – «Уманьферммаш» 0:2
«Росава-Наша Ряба» – «Олімп» 3:0
«Колос» – «Златокрай-2017» 2:3

20 тур 14 жовтня (субота)
«Авангард» – «Колос» 0:0
«Златокрай-2017» – «Росава-Наша Ряба» 1:0
«Олімп» – СК «Базис» 1:2
«Уманьферммаш» – УТК 1:0
«Академія-Черкаський Дніпро» – «ЛНЗ-Лебедин» 0:2
«Альтаїр» – «Спартак» 8:0

21 тур 21 жовтня (субота)
«Альтаїр» – «Авангард» 0:1
«Спартак» – «Академія-Черкаський Дніпро» 1:2
«ЛНЗ-Лебедин» – «Уманьферммаш» 4:0
УТК – «Олімп» 5:0
СК «Базис» – «Златокрай-2017» 1:0
«Росава-Наша Ряба» – «Колос» 0:0

 22 тур 28 жовтня (субота)
«Авангард» – «Росава-Наша Ряба»
«Колос» – СК «Базис»
«Златокрай-2017» – УТК
«Олімп» – «ЛНЗ-Лебедин»
«Уманьферммаш» – «Спартак»
«Академія-Черкаський Дніпро» – «Альтаїр»

12, 13, 14  тури – о 17-00 год.
15, 16, 17, 18  тури – о 16-00 год.
19, 20, 21, 22  тури – о 15-00 год.