WE MUST STAND TOGETHER

Календар і результати 2019/20

 

1 тур

3.08 ФК Біла Церква – Олімпік 1:3

3.08 Вікторія – ФК Тростянець-2 4:2

3.08 Авангард – Атлет 0:2

3.08 Рубікон-Вишневе – Агродім 2:1

4.08 ЛНЗ-Лебедин – ФК Чернігів 1:1

4.08 Дніпро – МФК Первомайськ 2:5

 

2 тур

10.08 Олімпік – МФК Первомайськ 3:5

10.08 ФК Чернігів – Дніпро 3:1

10.08 Рубікон-Вишневе – ЛНЗ-Лебедин 0:2

10.08 Агродім – Атлет 2:0

10.08 ФК Біла Церква – Вікторія 0:1

11.08 ФК Тростянець-2 – Авангард 0:1

 

3 тур

17.08 Вікторія – Олімпік 7:0

17.08 Авангард – ФК Біла Церква 1:1

17.08 Агродім – ФК Тростянець-2 0:2

17.08 МФК Первомайськ – ФК Чернігів 0:1

18.08 ЛНЗ-Лебедин – Атлет 2:1

18.08 Дніпро – Рубікон-Вишневе 1:1

 

4 тур

24.08 Олімпік – ФК Чернігів 1:2

24.08 Рубікон-Вишневе – МФК Первомайськ 1:1

24.08 Атлет – Дніпро 4:1

24.08 ФК Біла Церква – Агродім 1:0

24.08 Вікторія – Авангард 1:1

25.08 ФК Тростянець-2 – ЛНЗ-Лебедин 0:2

 

5 тур

31.08 Авангард – Олімпік 5:0

31.08 Агродім – Вікторія 0:0

31.08 МФК Первомайськ – Атлет 0:1

31.08 ФК Чернігів – Рубікон-Вишневе 3:1

31.09 ЛНЗ-Лебедин – ФК Біла Церква 4:0

1.09 Дніпро – ФК Тростянець-2 1:4

 

6 тур

7.09 Олімпік – Рубікон-Вишневе 2:3

7.09 Атлет – ФК Чернігів 4:1

7.09 ФК Біла Церква – Дніпро 4:0

7.09 Вікторія – ЛНЗ-Лебедин 1:2

7.09 Авангард – Агродім 2:0

8.09 ФК Тростянець-2 – МФК Первомайськ 0:2

 

7 тур

14.09 Агродім – Олімпік 2:0

14.09 МФК Первомайськ – ФК Біла Церква 2:0

14.09 ФК Чернігів – ФК Тростянець-2 2:2

14.09 Рубікон-Вишневе – Атлет 2:2

14.09 ЛНЗ-Лебедин – Авангард 1:2

15.09 Дніпро – Вікторія 0:3

 

8 тур

21.09 Олімпік – Атлет 2:3

21.09 ФК Біла-Церква – ФК Чернігів 3:3

21.09 Вікторія – МФК Первомайськ 3:1

21.09 Авангард – Дніпро 2:0

21.09 Агродім – ЛНЗ-Лебедин 0:0

22.09 ФК Тростянець-2 – Рубікон-Вишневе 2:4

 

9 тур

28.09 ЛНЗ-Лебедин – Олімпік 7:0

28.09 МФК Первомайськ – Авангард 1:2

28.09 ФК Чернігів – Вікторія 0:1

28.09 Рубікон-Вишневе – ФК Біла Церква 1:0

28.09 Атлет – ФК Тростянець-2

29.09 Дніпро – Агродім 1:2

 

10 тур

6.10 Олімпік – ФК Тростянець-2 1:3

6.10 ФК Біла Церква – Атлет 1:1

6.10 Вікторія – Рубікон-Вишневе 4:0

6.10 Авангард – ФК Чернігів 3:1

6.10 Агродім – МФК Первомайськ 1:1

5.10 ЛНЗ-Лебедин – Дніпро 6:0

 

11 тур

12.10 МФК Первомайськ – ЛНЗ-Лебедин 1:4

12.10 ФК Чернігів – Агродім 0:1

12.10 Рубікон-Вишневе – Авангард 0:1

13.10 Дніпро – Олімпік 2:1

13.10 Атлет – Вікторія 2:4

13.10 ФК Тростянець-2 – ФК Біла Церква 2:1

 

12 тур

19.10 Олімпік – ФК Біла Церква 0:3

19.10 Агродім – Рубікон-Вишневе 0:0

19.10 ФК Чернігів – ЛНЗ-Лебедин 0:2

19.10 МФК Первомайськ – Дніпро 2:0

20.10 ФК Тростянець-2 – Вікторія 0:2

20.10 Атлет – Авангард 1:2

 

13 тур

26.10 МФК Первомайськ – Олімпік 5:6

26.10 Авангард – ФК Тростянець-2 0:1

26.10 Вікторія – ФК Біла Церква 4:0

27.10 Дніпро – ФК Чернігів 0:0

26.10 ЛНЗ-Лебедин – Рубікон-Вишневе 2:2

27.10 Атлет – Агродім 3:0

 

14 тур

2.11 Олімпік – Вікторія 0:8

2.11 ФК Біла Церква – Авангард 1:2

2.11 Рубікон-Вишневе – Дніпро 3:0

2.11 ФК Чернігів – МФК Первомайськ 7:0

3.11 ФК Тростянець-2 – Агродім 1:0

3.11 Атлет – ЛНЗ-Лебедин 2:7

 

15 ТУР
27.06 (субота) ФК Чернігів-Авангард – Вікторія
28.06 (неділя) Дніпро – Атлет
29.07 (середа) ЛНЗ-Лебедин – ФК Тростянець
Матч не відбудеться ФК Чернігів-ЮСБ – Олімпік
Матч не відбудеться МФК Первомайськ – Рубікон
Матч не відбудеться Агродім – ФК Біла Церква
16 ТУР
1.07 (середа) Рубікон – ФК Чернігів-ЮСБ
1.07 (середа) ФК Біла Церква – ЛНЗ-Лебедин
1.07 (середа) ФК Тростянець – Дніпро
Матч не відбудеться Олімпік – ФК Чернігів-Авангард
Матч не відбудеться Вікторія – Агродім
Матч не відбудеться Атлет – МФК Первомайськ
17 ТУР
4.07 (субота) ФК Чернігів-ЮСБ – Атлет
4.07 (субота) ЛНЗ-Лебедин – Вікторія
5.07 (неділя) Дніпро – ФК Біла Церква
Матч не відбудеться Рубікон – Олімпік
Матч не відбудеться Агродім – ФК Чернігів-Авангард
Матч не відбудеться МФК Первомайськ – ФК Тростянець
18 ТУР
11.07 (субота) Атлет – Рубікон
11.07 (субота) ФК Чернігів-Авангард – ЛНЗ-Лебедин
11.07 (субота) Вікторія – Дніпро
12.07 (неділя) ФК Тростянець – ФК Чернігів-ЮСБ
Матч не відбудеться Олімпік – Агродім
Матч не відбудеться ФК Біла Церква – МФК Первомайськ
19 ТУР
18.07 (субота) ФК Чернігів-ЮСБ – ФК Біла Церква
19.07 (неділя) Рубікон – ФК Тростянець
19.07 (неділя) Дніпро – ФК Чернігів-Авангард
Матч не відбудеться Атлет – Олімпік
Матч не відбудеться МФК Первомайськ – Вікторія
Матч не відбудеться ЛНЗ-Лебедин – Агродім
20 ТУР
25.07 (субота) Вікторія – ФК Чернігів-ЮСБ
25.07 (субота) ФК Біла Церква – Рубікон
26.07 (неділя) ФК Тростянець – Атлет
Матч не відбудеться ФК Чернігів-Авангард – МФК Первомайськ
Матч не відбудеться Олімпік – ЛНЗ-Лебедин
Матч не відбудеться Агродім – Дніпро
21 ТУР
1.08 (субота) Атлет – ФК Біла Церква
1.08 (субота) Рубікон – Вікторія
1.08 (субота) ФК Чернігів-ЮСБ – ФК Чернігів-Авангард
2.08 (неділя) Дніпро – ЛНЗ-Лебедин
Матч не відбудеться МФК Первомайськ – Агродім
Матч не відбудеться ФК Тростянець – Олімпік
22 ТУР
5.08 (середа) ФК Чернігів-Авангард – Рубікон
5.08 (середа) Вікторія – Атлет
5.08 (середа) ФК Біла Церква – ФК Тростянець
Матч не відбудеться ЛНЗ-Лебедин – МФК Первомайськ
Матч не відбудеться Агродім – ФК Чернігів-ЮСБ
Матч не відбудеться Олімпік – Дніпро

 

Резервні дні: 9,10,16,17.11.2019 р., 16,17.05.2020 р.

 

Перенесені матчі мають відбутися не пізніше, ніж за два тури до закінчення групового етапу чемпіонату.

 

Матчі останнього туру мають проводитися в один день та розпочинатися одночасно о 18.00.

 

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA