ЛНЗ на характері перемагає Білу Церкву на виїзді

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

У матчі 16 туру чемпіонату України ЛНЗ-Лебедин здобув вольову перемогу над Білою Церквою.

Аматорський чемпіонат України
16 тур
1 липня, 18:00
Біла Церква, Київська обл., стадіон Зміна

ФК «Біла Церква» (Біла Церква) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) 1:2
Голи: ? (45) – Доронін (63), Поступаленко (88)
Вилучення: ? (36)

Арбітри:
Гаркуша О.В. (Київ)
Кузнецов О.М. (Київ)
Буток О.В. (Київ)
Божко Д.С. (Київська обл.)
Спостерігач арбітражу – Козачук Ю.П. (Вінниця)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч (Качур 60) – Сафонов, Доронін, Поступаленко (Зуєвич 90), Мачуленко, Поплавка (Пуш 53) – Локтіонов (Грицай 53)

Головний тренер: Василь Гречаний

Гра розпочалась із невпинного натиску ЛНЗ, а точніше з дуелі Мачуленка проти голкіпера господарів. За 20 хвилин вінгер Лебедина чотири разм перевірив пильність суперника на воротах. Одразу потому Доронін не реалізував шикарний момент із вбивчої позиції.

Весь перший тайм Церква відбивалась і навіть залишилась удесятьох: Парфьонов заробив на собі другий гірчичник для суперника.

Однак на перерву команди пішли за переваги господарів: темношкірий двометровий захисник забив із кутового у ворота ЛНЗ – 1:0.

У другій половині Гречаний провів три заміни й перелаштувався на гру в три захисники: серед іншого, Качур замінив Калініча. Через три хвилини Доронін на добиванні кутового зрівняв цифри на табло – 1:1. Свята трійця якась.

Облава воріт Білої Церкви продовжилась до фінального свистка. Аж на 88 хвилині Поступаленко з четвертого добивання таки здобув три очки для команди. Перемога 1:2.

Наступний матч ЛНЗ проведе в суботу, 4 липня, вдома проти Вікторії о 17:00. Запланована відеотрансляція.