Разом До Мети

Історія

Футбольний клуб “ЛНЗ-Лебедин” засновано у 2006 році. Однак перші 7 років він носив назву “Шпола-ЛНЗ-Лебедин”, тому що частково витрати на команду покривав бюджет Шполянського району. Наразі триразового чемпіона Черкаської області утримує головний спонсор – група компаній LNZ, завдяки якій у 2016 році побудовано “ЛНЗ-Арену” та створено найкращі в області умови для футболістів, тренерів і всіх, хто працює в “ЛНЗ-Лебедині”.

Увесь час свого існування “ЛНЗ” провів у вищій лізі чемпіонату області, окрім сезону 2013. Тоді з деяких сторонніх причин керівництво вирішило не брати участь у вищій лізі. Пониження в класі минуло безболісно – одразу перше місце і повернення в “еліту”.

Першим тренером команди був Петро Славінський, який очолював її з 2006 до 2011 року включно. За цей період клуб усього двічі не втрапив до трійки призерів чемпіонату. Двічі виграв “золото”, одне “срібло” і “бронзу”. Зараз Петро Славінський працює з дитячо-юнацькими командами “ЛНЗ” разом із Сергієм Табаченко.

У 2012 році тренером став Василь Гречаний, який незмінно працює до цього часу. У дебютному для себе сезоні він здобув із командою друге місце. За всі роки роботи під його керівництвом команда здобула “срібло”, “бронзу” і по разу стала чемпіоном області у вищій та першій лігах.

У 2017 році ЛНЗ уперше виграв Кубок Черкаської області.

У 2017 році ЛНЗ вдруге поспіль достроково виграв чемпіонат Черкаської області.

У 2018 році ЛНЗ виграв Кубок України серед аматорів.

У 2019 році ЛНЗ дійшов до 1/2 фіналу чемпіонату України, де за сумою двох матчів поступився ВПК-Агро (2:0 на виїзді, 3:1 вдома. За рахунок виїзного голу ВПК вийшов у фінал)

У 2020 році ЛНЗ дійшов до 1/2 фіналу чемпіонату України, де програв Епіцентру (Дунаївці) 4:1.

У 2020 році клуб змінив назву з ФК ЛНЗ-Лебедин на ФК ЛНЗ.


Статистика клубу:

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA