WE MUST STAND TOGETHER

Календар і результати 2018/19

 

 

1 тур

4.08 ФК Рубікон-Вишневе – Агродім 3:0

4.08 ЛНЗ-Лебедин – Альянс 2:1
4.08 Авангард К – Чайка 2:0
5.08 МФК Первомайськ – Діназ 3:0
10.11 Вікторія – Олімпік
11.11 Авангард Б – Факел

 

2 тур

11.08 Олімпік – Альянс 1:5
11.08 Вікторія – ФК Рубікон-Вишневе 1:1
11.08 Чайка – МФК Первомайськ 0:0
11.08 Факел – Авангард К 3:0
11.08 Діназ – ЛНЗ-Лебедин 0:1
12.08 Агродім – Авангард Б 2:1

 

3 тур

18.08 Авангард К – Агродім 1:1
18.08 ЛНЗ-Лебедин – Чайка 3:0
18.08 Альянс – Діназ 3:0
19.08 МФК Первомайськ – Факел 4:1
19.08 ФК Рубікон-Вишневе – Олімпік 1:1
19.08 Вікторія – Авангард Б 1:2

 

4 тур

25.08 Олімпік – Діназ 1:7
25.08 Чайка – Альянс 0:4
25.08 Агродім – МФК Первомайськ перенесено
25.08 Вікторія – Авангард К 6:2
26.08 ФК Рубікон-Вишневе – Авангард Б 0:4

25.08 Факел – ЛНЗ-Лебедин 2:3

 

5 тур

1.09 Авангард К – ФК Рубікон-Вишневе 1:1

2.09 ЛНЗ-Лебедин – Агродім 2:0
1.09 Альянс – Факел 0:0
2.09 Авангард Б – Олімпік 1:0
2.09 МФК Первомайськ – Вікторія 3:4
2.09 Діназ – Чайка 2:1

 

6 тур

8.09 Олімпік – Чайка 2:0
8.09 Факел – Діназ 7:1
8.09 Агродім – Альянс 2:1
8.09 Вікторія – ЛНЗ-Лебедин 0:0
9.09 ФК Рубікон-Вишневе – МФК Первомайськ 2:0
9.09 Авангард Б – Авангард К 3:0

 

7 тур

15.09 Авангард К – Олімпік 5:1
15.09 Чайка – Факел 0:4
15.09 ЛНЗ-Лебедин – ФК Рубікон-Вишневе 2:1
15.09 Альянс – Вікторія 0:0
16.09 МФК Первомайськ – Авангард Б 1:0

16.09 Діназ – Агродім 0:0

 

8 тур

22.09 Олімпік – Факел 1:4
22.09 Агродім – Чайка 1:0
22.09 Вікторія – Діназ 5:1
22.09 Авангард К – МФК Первомайськ 2:1

23.09 ФК Рубікон-Вишневе – Альянс 0:1
23.09 Авангард Б – ЛНЗ-Лебедин 0:2

 

9 тур

29.09 ЛНЗ-Лебедин – Авангард К 6:0
29.09 Альянс – Авангард Б 3:1
29.09 Чайка – Вікторія 0:1
29.09 Факел – Агродім – зупинений на 35-ій звилині
30.09 МФК Первомайськ – Олімпік 4:0

30.09 Діназ – ФК Рубікон-Вишневе 0:0

 

10 тур

6.10 Олімпік – Агродім 0:3
6.10 Вікторія – Факел 5:1
6.10 Авангард К – Альянс 1:1
7.10 ФК Рубікон-Вишневе – Чайка 2:1
7.10 Авангард Б – Діназ 1:2
7.10 МФК Первомайськ – ЛНЗ-Лебедин 1:2

 

11 тур

13.10 ЛНЗ-Лебедин – Олімпік 7:1
13.10 Альянс – МФК Первомайськ 3:2

13.10 Чайка – Авангард Б 0:6
13.10 Факел – ФК Рубікон-Вишневе 1:0
13.10 Агродім – Вікторія 0:3
14.10 Діназ – Авангард К 2:2

 

ДРУГЕ КОЛО

12 тур

20.10 Вікторія – Олімпік 3:1
20.10 Агродім – ФК Рубікон-Вишневе 0:2
20.10 Чайка – Авангард К 1:3
20.10 Альянс – ЛНЗ-Лебедин 1:1
21.10 Факел – Авангард Б 2:1
21.10 Діназ – МФК Первомайськ 4:2

 

13 тур

27.10 Альянс – Олімпік 6:0
27.10 ЛНЗ-Лебедин – Діназ 4:1
27.10 Авангард К – Факел 1:0
28.10 МФК Первомайськ – Чайка 1:0
28.10 Авангард Б – Агродім 2:1
28.10 ФК Рубікон-Вишневе – Вікторія 0:1

 

14 тур

30.03.19 Олімпік – ФК Рубікон-Вишневе
3.11 Агродім – Авангард К 2:2
3.11 Факел – МФК Первомайськ 2:3
3.11 Чайка – ЛНЗ-Лебедин 1:5
4.11 Авангард Б – Вікторія 0:1
4.11 Діназ – Альянс 1:0

 

15 ТУР (2019 рік)

6.04 (субота) Альянс – Чайка 4:1
6.04 (субота) Авангард К – Вікторія 0:2
6.04 (субота) Діназ – Олімпік 10:2
6.04 (субота) ЛНЗ-Лебедин – Факел 5:0
7.04 (неділя) Авангард Б – ФК Рубікон-Вишневе 2:0
7.04 (неділя) МФК Первомайськ – Агродім 1:0

 

16 ТУР

13.04 (субота) Факел – Альянс 3:4
13.04 (субота) Агродім – ЛНЗ-Лебедин 1:2
13.04 (субота)* Олімпік – Авангард Б 3:7
13.04 (субота) Вікторія – МФК Первомайськ 3:0
18.05 (субота) Чайка – Діназ
14.04 (неділя) ФК Рубікон-Вишневе – Авангард К 3:2

 

17 ТУР

20.04 (субота) Чайка – Олімпік 2:3
20.04 (субота) Діназ – Факел 6:0
20.04 (субота) Альянс – Агродім 2:1
20.04 (субота) ЛНЗ-Лебедин – Вікторія 0:1
20.04 (субота) Авангард К – Авангард Б 0:0
21.04 (неділя) МФК Первомайськ – ФК Рубікон-Вишневе 3:1

 

18 ТУР

27.04 (субота)* Олімпік – Авангард К 0:4
27.04 (субота) Факел – Чайка 1:0
27.04 (субота) Вікторія – Альянс 3:0
27.04 (субота) Агродім – Діназ 0:3
28.04 (неділя) Авангард Б – МФК Первомайськ
28.04 (неділя) ФК Рубікон-Вишневе – ЛНЗ-Лебедин 1:3

 

19 ТУР

4.05 (субота) Факел – Олімпік 2:0
4.05 (субота) Чайка – Агродім 1:2
4.05 (субота) Діназ – Вікторія 0:0
4.05 (субота) Альянс – ФК Рубікон-Вишневе 2:0
4.05 (субота) ЛНЗ-Лебедин – Авангард Б 0:0
5.05 (неділя) МФК Первомайськ – Авангард К 2:0

 

20 ТУР

11.05 (субота) Авангард К – ЛНЗ-Лебедин 0:1
11.05 (субота) Вікторія – Чайка 5:0
11.05 (субота) Агродім – Факел 1:0
11.05 (субота)* Олімпік – МФК Первомайськ 0:5
12.05 (неділя) Авангард Б – Альянс 0:6
12.05 (неділя) ФК Рубікон-Вишневе – Діназ 1:2

 

21 ТУР

25.05 (субота) Агродім – Олімпік 3:2
25.05 (субота) Факел – Вікторія 0:3
25.05 (субота) Альянс – Авангард К 3:0
25.05 (субота) Чайка – ФК Рубікон-Вишневе 2:2
25.05 (субота) Діназ – Авангард Б 1:2
25.05 (субота) ЛНЗ-Лебедин – МФК Первомайськ 8:3

 

22 ТУР

1.06 (субота) Олімпік – ЛНЗ-Лебедин 0:8
1.06 (субота) МФК Первомайськ – Альянс 3:4
1.06 (субота) Авангард Б – Чайка 3:0
1.06 (субота) ФК Рубікон-Вишневе – Факел 4:0
1.06 (субота) Вікторія – Агродім 4:0
1.06 (субота) Авангард К – Діназ 0:1

 

1/4 фіналу

Перші матчі

8.06 (субота) «Мотор» (Запоріжжя) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) 0:3 (0:3)

8.06 (субота) «Альянс» (Липова Долина) – «ВПК-Агро» (Шевченківка) 0:4 (0:2)

8.06 (субота) «Таврія» (Новотроїцьке) – ФК «Малинськ» 1:1 (0:0)

8.06 (субота) «Вікторія» (Миколаївка) – «Покуття» (Коломия) 7:1 (4:1)

Матчі-відповіді
12.06 (середа) «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) – «Мотор» (Запоріжжя) 0:0
12.06 (середа) «ВПК-Агро» (Шевченківка) – «Альянс» (Липова Долина) 1:3 (1:2)
12.06 (середа) ФК «Малинськ» – «Таврія» (Новотроїцьке) 2:0 (2:0)
12.06 (середа) «Покуття» (Коломия) – «Вікторія» (Миколаївка) 2:0 (1:0)

1/2 фіналу

Перші матчі
17.06 (понеділок) «Вікторія» (Миколаївка) – ФК «Малинськ» 2:2 (0:2)
17.06 (понеділок) «ВПК-Агро» (Шевченківка) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) 2:0 (0:0)
Матчі-відповіді
23.06 (неділя) ФК «Малинськ» – «Вікторія» (Миколаївка) 2:2 (1:0, д.ч. 0:0, пп. 1:3)
23.06 (неділя) «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) – «ВПК-Агро» (Шевченківка) 3:1 (3:0)

 

* – матч може бути проведений у неділю, якщо субота буде днем проведення домашнього матчу ФК «Зірка» (Кропивницький).

 

Резервні дні: 18,19.05.2019 р.

 

У випадку, якщо перед 22-м туром існуватиме турнірна конкуренція за вихід до етапу плей-оф чемпіонату, то матчі 22-го туру, результати яких можуть впливати на визначення учасників плей-оф, мають бути проведені 1.06.2019 р. та розпочинатися одночасно о 18.00. (регулюється п. 8 Статті 7 регламенту змагань).

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA