ЛНЗ трощить Олімпік і виходить в 1/4 з першого місця

ЛНЗ-Лебедин в останньому матчі групового етапу чемпіонату України серед аматорів розтрощив кропивницький Олімпік.

Аматорський чемпіонат України

22 тур

1 червня, 16:00

Лебедин, Черкаська обл., ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Олімпік» (Кропивницький) 8:0

Голи: Литовчак (12, 36), Грицай (20), Дєдов (25), Колос (31), Лобов (48), Вакуленко (79), Качур (90+2)

Сахно О.С. (Київська обл.)

Голік А.О. (Київ)

Гординський Ю.С. (Київ)

Коливай О.О. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу – Харахайчук А.Є. (Кременчук)

ЛНЗ: Дейнеко – Коломієць, Крамар (Парфьонов 46), Листопад (Тубольцев 46), Калініч – Лобов, Гуд, Грицай (Качур 46), Дєдов, Колос (Вакуленко 46) – Литовчак

Олімпік: Якименко (Амара 46) – Конан М., Чорний (Муміні 37), Конан С., Бурда, Гьо (Мішель 57), Терпелов (Йорро Луа 27), Конан К. (Скляниченко 71), Довгий, Куассі, Бо Коффі (Ніколенко 77)

Головний тренер: Юрій Кевлич

Шикарне завершення групового етапу для ЛНЗ. В останніх двох матчах команда забила 16 голів – це більше ніж Чайка за весь чемпіонат (13). І Литовчак оформив дубль, щоб упевненіше почуватися в бомбардирській гонці. Загалом цей матч був дуже схожий на гру з Первомайськом, але без пропущених голів.

Розпочав шоу Литовчак точним ударом головою, потім Грицай шикарно виконав штрафний під поперечину – 2:0. Наступної хвилини Грицай змарнував ідеальний шанс оформити дубль, але ще за декілька хвилин Дєдов уже потроїв перевагу – 3:0. Далі моменти, моменти, моменти, стійки, рятівні дії воротаря, але ЛНЗ продовжував трощити. Четвертим відзначився Колос, покрутивши захисників пробив у дальній кут – 4:0. А останнім перед перервою відзначився Литовчак, підобідавши удар Колоса в падінні – 5:0.

На другу половину Гречаний зробив чотири заміни, серед яких найбільш зарядженим на гол був Качур. Утім, шостий м‘яч записав до свого активу Лобов зрячим ударом «щічкою». Знову моменти, моменти, моменти… Вони не припинялися з початку протистояння. А Качуру не щастило: стійка, три метри до воріт, удар з лівої – він дуже хотів забити.

Сьомий гол додав Вакуленко: мабуть, найкращий м‘яч поряд зі штрафним Грицая – з напівоберту з-за меж штрафного майданчика у верхній кут – 7:0. І нарешті на останній доданій хвилині Качур нарешті забив – аж на коліна впав. 8:0 у підсумку. 8 червня ЛНЗ грає на виїзді з запорізьким Мотором 1/4 фіналу.