WE MUST STAND TOGETHER

Календар і результати 2018

Календар чемпіонату області 2018

Початок матчів:
1, 2, 3, 4, 5 тури – о 16-00 год.
б, 7, 8, 9, 10, 11 тури -о 17-00год.

 

1 тур 28 квітня (субота)

СК “Ніка” – СК “Базис” 0:6
“Златокрай-2017” – “Альтаїр” 3:1
“Олімп” – ФК “Черкаський Дніпро-2″ 0:0
ФК “Колос” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:1
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Спартак” 6:0
ФК “Авангард“ – ФК “УТК” 1:5

 

2 тур 5 травня (субота)

СК “Ніка” – ФК “УТК” 0:6
ФК “Спартак” – ФК “Авангард” 2:1
“ЛНЗ-Лебедин” – “Росава-Наша Ряба” 2:0
ФК “Черкаський Дніпро-2“ – ФК “Колос” 3:0
“Альтаїр” – “Олімп” 2:0
СК “Базис” – “Златокрай-2017” 1:1

 

З тур 12 травня (субота)

“Златокрай-2017” – СК “Ніка” 7:0
“Олімп” – СК “Базис” 1:0
ФК “Колос” – “Альтаїр” 0:1
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Черкаський Дніпро-2” 3:1
ФК “Авангард” – “ЛНЗ-Лебедин” 0:4
ФК “УТК” – ФК “Спартак” 5:0

 

4 тур 19 травня (субота)

СК “Ніка” – ФК “Спартак” 1:0
ЛНЗ-Лебедин” – ФК “УТК” 5:2
ФК “Черкаський Дніпро-2” – ФК “Авангард” 2:1
“Альтаїр” – “Росава-Наша Ряба” 0:0
СК “Базис” – ФК “Колос” 1:1
“Златокрай-2017″ – ”Олімп” 5:0

 

5 тур 26 травня (субота)

“Олімп” – СК “Ніка” 3:2
ФК “Колос” – “Златокрай-2017” 2:2
“Росава-Наша Ряба” – СК ”Базис” 1:2
ФК “Авангард” – “Альтаїр” 1:5
ФК “УТК” – ФК “Черкаський Дніпро-2” 4:0
ФК “Спартак” – “ЛНЗ-Лебедин” 0:2

 

6 тур 2 червня (субота)

СК “Ніка” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:8
ФК “Черкаський Дніпро-2” – ФК “Спартак” 7:0
“Альтаїр” – ФК “УТК” 1:1
СК “Базис” – ФК ”Авангард” 4:2
“Златокрай-2О17”-“Росава-Наша Ряба” 1:4
“Олімп” – ФК “Колос” 1:1

 

7 тур 9 червня (субота)

ФК “Колос” – СК “Ніка” 5:0
“Росава-Наша Ряба” – “Олімп” 1:0
ФК “Авангард” – “Златокрай-2О17” 2:5
ФК “УТК” – СК “Базис” 2:1
ФК “Спартак” – “Альтаїр” 1:7
“ЛНЗ-Лебедин” – ФК “Черкаський Дніпро-2” 2:0

 

8 тур 16 червня (субота)

СК “Ніка” – ФК ”Черкаський Дніпро-2″ 1:2
“Альтаїр” – “ЛНЗ-Лебедин” 1:1
СК ”Базис” – ФК “Спартак” 5:1
“Златокрай-2017” – ФК “УТК” 2:2
“Олімп” – ФК “Авангард” 2:1
ФК “Колос“ – “Росава-Наша Ряба” 2:1

 

9 тур 23 червня (субота)

“Росава-Наша Ряба” – СК “Ніка” 6:0
ФК “Авангард“ – ФК “Колос” 2:8
ФК “УТК” – “Олімп” 2:0
ФК “Спартак” – “Златокрай-2017” 1:9
ЛНЗ-Лебедин” – СК “Базис” 3:0
ФК “Черкаський Дніпро-2” – “Альтаїр” 1:3

 

10 тур 30 червня (субота)

СК “Ніка” – “Альтаїр” 0:6
СК “Базис” – ФК “Черкаський Дніпро-2” 4:2
Златокрай-2017” – “ЛНЗ-Лебедин” 0:4
“Олімп” – ФК “Спартак” 9:3
ФК “Колос” – ФК “УТК” 0:0
“Росава-Наша Ряба” – ФК “Авангард” 8:0

 

11 тур 7 липня (субота)

ФК “Авангард” – СК “Ніка” 6:0
ФК “УТК” – “Росава-Наша Ряба” 7:1
ФК “Спартак” – ФК “Колос” 0:6
ЛНЗ-Лебедин” – “Олімп” 4:0
ФК “Черкаський Дніпро-2” – “Златокрай-2017” 1:2
“Альтаїр” – СК “Базис” 2:1

Коментувати:

Партнери
LNZ group

LNZ web

UNIVERSEED

DEFENDA