ЛНЗ громить Олімпік в 11 турі чемпіонату України

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

Заключний матч першого кола в чемпіонаті України для ЛНЗ видався вкрай урожайним. Підопічні Гречаного на власному стадіоні каменя на камені не залишили від аутсайдера таблиці кропивницького Олімпіка.

Аматорський чемпіонат України
11 тур
13 жовтня, Лебедин, ЛНЗ-Арена, 15:00

ЛНЗ-Лебедин” (Лебедин) – “Олімпік” (Кропивницький) 7:1
Голи: Качур (8, 12, 45), Колос (42), Грицай (57, 66), Дєдов (65) – Йорро Луа Принц (34)

Арбітри:

Бородавка О. Ю. (Київ)

Перетятко О. О. (Київська обл.)

Якименко П. А. (Київська обл.)

Коливай О. О. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу – Козачук Ю. П. (Вінниця)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) – Парфьонов, Листопад, Кондратюк, Калініч – Коломієць (Тубольцев 46), Гуд (Дєдов 46), Грицай, Вакуленко (Барбанов 46), Колос – Качур (Литовчак 46)
Головний тренер: Василь Гречаний

Олімпік (старт): Шаманський – Гьо Крістіан, Конан Мохамед, Тєрпєлов, Оуедраого, Горкуша, Конан Куассі, Куассі Нчо, Йорро Луа, Доссо Амара, Бо Коффі Ів
Головний тренер: Юрій Кевлич

Перший небезпечний момент створили гості – скористались помилкою Калініча і влучили в стійку. Однак це ніяк не вплинуло на лідера таблиці. На 12 хвилині ЛНЗ уже був попереду в два м’ячі: Качур оформив дубль головою після подач Грицая і Парфьонова.

Олімпік відігрався – Йорро Луа Принц класно пробив з лінії штрафного майданчика – 2:1. Утім, чітко відчувалося, що ЛНЗ сьогодні переможе, навіть якщо доведеться відіграватися. До цього не дійшло. До перерви лебединці ще двічі розпечатали ворота гостей: Колосу подарували момент забити в порожні, а Качур оформив хет-трик з передачі Коломійця – 4:1.

На другий тайм Гречаний випустив п’ятьох свіжих футболістів. Серед інших, результативними діями відзначився Дєдов: спочатку асистував Грицаю, а потім забив і сам – 6:1. Крапку в матчі поставив той таки Грицай, розстрілявши воротаря з декількох метрів.

У підсумку ЛНЗ переміг з рахунком 7:1 і залишився на першій позиції за результатами першого кола.