ЛНЗ традиційно громить Олімпік з разючою різницею

ЛНЗ-Лебедин у матчі 9 туру чемпіонату України вдома розібрався з кропивницьким Олімпіком.

Аматорський чемпіонат України

9 тур

28 вересня, 16:00

Лебедин, Черкаська область, ЛНЗ-Арена

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Олімпік» (Кропивницький) 7:0

Голи: Качур (11), Грицай (13), Колос (34, 35), Литовчак (49, 72), Ткаченко (88)

Шевель М.О. (Київська обл.)

Мельниченко М.Д. (Київська обл.)

Мошковський В.Ю. (Київська обл.)

Крикун З.В. (Черкаська обл.)

Спостерігач арбітражу – Тендера В.В. (Київ)

ЛНЗ: Козаченко (Дейнеко 46) – Коломієць, Калініч, Листопад, Дєдов – Поступаленко, Ткаченко, Грицай (шестіпалов 46), Колос (Вакуленко 46), Балацький (Поплавка 46) – Качур (Литовчак 46)

Олімпік: Якименко (Ньянг 46) – Олавоійн (Афуваре 46), Чорний (Довгий 38), Езех, Коаку, Оджо, Терпелов, Акауукву (Мопассі 42), Себето, Оннемаобі, Езсан

Головний тренер: Юрій Кевлич

Легка, проста, красива перемога далася сьогодні ЛНЗ. Футболісти морально відпочили і здобули три очки. Старт розрому дав Качур, відзначившись на 11 хвилині з прострілу Колоса. Відзначимо Грицая і його передачу-дзиґу, яка мало не спричинила ураган на ЛНЗ-Арені. Через дві хвилини Віталій уже сам відзначився: заробив штрафний і пробив його точно над стінкою – 2:0.

Минуло ще 20 хвилин і дуплетом вистрілив Колос: побігав із м’ячем у штрафному майданчику, обравши найзручнішу позицію для удару, а також ефектно перекинув голкіпера з точного пасу Ткаченка між ніг захиснику – 4:0.

Повний контроль ситуації дозволив Лебедину пограти на публіку: Грицай спочатку подав кутовий прямим пласером на ногу Листопаду, який зльоту пробив трохи вище, а далі те саме Віталій провернув із Колосом, однак той загилив ще вище. Треба взяти декілька уроків у Листопада, як класти корпус у таких ударах.

У другому таймі Гречаний випустив усіх запасних. Те саме зробив і Кевлич, тому після перерви по ходу матчу замін більше не було. Для гостей малюнок ніяк не змінився, а от Литовчак оформив дубль: сам на сам і удар з подачі Вакуленка – 6:0. Завершив розгром Ткаченко, який пробіг півполя, щоб встигнути на добивання – 7:0.

Наступний матч ЛНЗ проведе вдома 5 жовтня проти МСК Дніпро. Початок гри – о 15:00.