ЛНЗ на виїзді перемагає Тростянець-2

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на telegram

ЛНЗ-Лебедин у матчі 4 туру чемпіонату України серед аматорів на виїзді здолав сумський Тростянець-2.

Ожійов К.П. (Суми)

Спостерігач арбітражу – Дробітько О.Б. (Полтава)

ЛНЗ: Козаченко – Парфьонов, Листопад, Тубольцев, Калініч – Поступаленко (Литовчак 86), Ткаченко, Грицай (Коломієць 74), Поплавка (Колос 50), Балацький (Дєдов 80) – Качур (Шестіпалов 88)

Головний тренер: Василь Гречаний

Дальній виїзд, жахливе поле і корисний Балацький з Грицаєм – саме такою видалася перемога ЛНЗ в четвертому турі. Вікторія втратила очки з Авангардом (1:1), отже першу сходинку сумчани тепер поділяють з ЛНЗ і Черніговим.

Початок гри минув у довгих передачах, які мали одразу приносити плоди, але два удари Грицая головою і постріл Балацького взяв голкіпер. Страж воріт не витримав тиску на 33 хвилині – Балацький грамотно закрив м’яч корпусом і отримав удар у спину в штрафному майданчику. До одинадцятиметрового підійшов Грицай і спокійнесенько відкрив рахунок – 0:1. За десять хвилин відзначився сам Балацький. Поплавка зробив передачу з лівого флангу Денису, а той без розбору шмальнув першим дотиком у ворота – 0:2. Хороший гандикап перед перервою.

У другій половині Гречаний дав зіграти Колосу, Дєдову, Литовчаку, Коломійцю і Шестіпалову. Це не пов’язано з замінами, але темп помітно знизився. Тростянець не міг піти в атаку, а ЛНЗ, контролюючи м’яч, не рвався до воріт суперника, тому гра зависла в центрі. Моменти посипалися вже на фініші. Козаченко відбив підступний відскок зі штрафного, Ткаченко не реалізував розстріл Тростянця з 5 метрів, потім Дєдов не забив з шикарної позиції, а на завершення господарі влаштували реальний штурм воріт ЛНЗ. Найактивнішим був Півненко, утім його декілька ударів і ще стільки ж від партнерів не залетіли в сітку воріт Лебедина. У підсумку 0:2 на користь підопічних Василя Гречаного.