ЛНЗ переміг МСК Дніпро в ель-черкасіко

ЛНЗ-Лебедин в межах 21 туру чемпіонату України в Черкасах здолав місцевий МСК Дніпро з рахунком 1:3.

Аматорський чемпіонат України

21 тур

2 серпня, 18:00

Черкаси, Центральний стадіон

МСК «Дніпро» (Черкаси) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) 1:3

Голи: Чорний (65) – Ковпак (16 пен., 27), Локтіонов (83)

Сухенко І.В. (Кременчук)

Невінчаний Р.В. (Дніпро)

Ромашкевич Р.Ю. (Дніпро)

Олійник Д.В. (Черкаси)

Спостерігач арбітражу – Харахайчук А.Є. (Кременчук)

ЛНЗ: Козаченко – Бурлін, Кондратюк, Листопад, Калініч – Сафонов, Поступаленко (Грицай 46), Доронін (Ткаченко 90), Мачуленко, Котляр (Пуш 57) – Ковпак (Локтіонов 74)

МСК Дніпро (старт): Самойленко – Логвиненко, Онищенко, Вініченко, Шурубура, Орел, Сторчоус, Чорний, Дувняк, Авер‘янов, Савісько

Головний тренер: Ігор Столовицький

Настирність Дніпра забити й показати себе в перші хвилини нічим не завершилась. До лінії атаки м‘яч не доходив, а до ударів і поготів. Натомість Лебедин спокійно дочекався своїх нагод: Мачуленко заробив пенальті, який реалізував Ковпак, а ще за 10 хвилин Олександр оформив дубль: вискочив з-за спини Логвиненка і в боротьбі з воротарем подвоїв перевагу.

В моменті Ковпак вдарився головою і навіть покликав лікаря, але на наше прохання знайшов сили усміхнутись в камеру – 0:2.

Чорний подарував надію Дніпру на 65 хвилині. Однак більше моментів суперник і не створив. А підопічні Гречаного забили третій. Позиція центрфорварда сьогодні виявилась фартовою. Локтіонов змінив Ковпака і встановив остаточний рахунок у матчі – 1:3 на користь ЛНЗ.

Наступний матч команда проведе 9 серпня в 1/4 фіналу чемпіонату на виїзді проти Таврії (Новотроїцьке).